Hotel Jungle Crown

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
Den nåværende prisen er 597 kr
inkludert skatter og avgifter
10. nov.–11. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Dobbeltrom – deluxe

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Familierom, 2 soverom, ikke-røyk

  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger

Rom – executive, 1 soverom, ikke-røyk

  • 557 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger

Luksus-dobbeltrom, bassengutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Tomannsrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Tomannsrom – luksus, bassengutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Jungle Crown ligger i en nasjonalpark i bydelen Tharu landsbyer i Sauraha. Ønsker du å se vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Chitwan nasjonalpark og Twenty Thousand Lake, mens Tharu Cultural Museum og Wildlife Display & Information Centre kan friste med kulturelt påfyll. Ta del i utendørsaktiviteter som økoturer og turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Sauraha
Kart
Tigerpoint, Baghamara, Chitwan National Park, Sauraha, 49000

Hva som finnes i nærheten

  • Chitwan nasjonalpark
    Chitwan nasjonalpark
    4 min kjøring - 1.8 km
  • Wildlife Display & Information Centre
    6 min kjøring - 3.5 km
  • Bis Hazari Lake
    27 min kjøring - 17.4 km
  • Harihar-tempelet
    32 min kjøring - 22.0 km
  • Shashwat Dham
    54 min kjøring - 47.9 km

Restauranter

  • Himalayan Dhido Restaurant
    26 min kjøring
  • Bar By Rapti River
    6 min kjøring
  • Garden Restaurant&Bar
    4 min kjøring
  • KC's Restaurant
    5 min kjøring
  • Jalapeno
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Jungle Crown

  • Hotell med eksklusiv stil og familievennlig profil i en nasjonalpark
  • Du kan se frem til fasiliteter som bassengbar, terrasse og hage på Hotel Jungle Crown. Dampbad byr dessuten på både hvile og avslapning. Stedets restaurant, Shimo, serverer internasjonale retter og byr på både frokost, lunsj og middag. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som lekeplass og renseri-/vaskeritjenester.
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Komplett frokost (mot betaling), sykkelutleie og safari
    • Flyplasstransport (mot betaling), bagasjeoppbevaring og concierge-tjenester
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Jungle Crown byr på fordeler i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert)
    • 24 tommers LED-TV med kabel-TV
    • Balkong, eget spiseområde og vannkoker

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Hotel Jungle Crown basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Hotel Jungle Crown?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 597 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel Jungle Crown den 10. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Jungle Crown?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Jungle Crown?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Hotel Jungle Crown?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt.

Når må man sjekke ut på Hotel Jungle Crown?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Hotel Jungle Crown transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale USD 30.00 per kjøretøy.

Hvor ligger Hotel Jungle Crown?

Dette hotellet er familievennlig og ligger i en nasjonalpark i Sauraha og 5 kilometer unna Chitwan nasjonalpark, Wildlife Display & Information Centre og Tharu Cultural Museum. Dessuten ligger Bis Hazari Lake og Twenty Thousand Lake 15 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Jungle Crown

9,2

Fantastisk

9,4

Renhold

10

Beliggenheten

9,0

Personale og service

9,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 5 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 1 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 1 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 7 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great place, great staff, food amazing thank you
Bodde her 3 netter i desember 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
The shower pressure
Bodde her 2 netter i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Great place to stay ... clean and safe. Welcoming smiles as always from all the staff. Will sure come back if we are back in Nepal.... lov it.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
We loved our stay here. Def an Oasis in the middle of the jungle. Very pleasant and helpfull staff. Good food.
Bodde her 3 netter i mars 2019
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
繁華街から離れており、菜の花畑を1km歩いた先にあります。プールサイドが見える部屋に泊まりましたが、プールを見ながらゆっくり過ごすことが出来ました。朝食も美味しく部屋に清潔感があり不便なく過ごせました。シャワーもお湯が出ます。
Bodde her 1 natt i januar 2020
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Nice place to stay. Felt a bit of inconvenience since no pure veg restaurants nearby and the hotel has common kitchen for veg and non veg both. Also room service is not available after 10pm.
Bodde her 2 netter i juni 2018
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 2 netter i september 2019