Anemomilos Villa

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Boblebad
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Rengjøring

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Tremannsrom – standard, flere senger

7,0 av 10
Bra
(2 anmeldelser)
  • 19 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – standard, 2 enkeltsenger

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 14 m²
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – standard, 1 dobbeltseng

9,4 av 10
Suverent
(6 anmeldelser)
  • 14 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Anemomilos Villa ligger i underholdningsdistriktet i Santorini. Et par populære landemerker er Slottet i Oia og Gamle Thira, mens Santorinikalderaen og Kamari strand kan friste med vakre naturomgivelser. Lost Atlantis Experience Museum og Sjøfartsmuseum er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å ta del i vannaktiviteter som seiling mens du er her. Se vår reiseguide til Santorini
Kart
Fira, Santorini, Santorini Island, 84700

Hva som finnes i nærheten

  • Santorinikalderaen
    Santorinikalderaen
    2 min gange - 0.2 km
  • Plateia Theotokopoulou
    Plateia Theotokopoulou
    12 min gange - 1.0 km
  • Tre klokker i Fira
    5 min gange - 0.5 km
  • Agios Nikolaos
    5 min gange - 0.5 km
  • Thira førhistoriske museum
    15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Thira (JTR-Santorini nasjonale flyplass) - 12 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    13 min gange
  • Yogi & Gyro
    14 min gange
  • Fusionnelle
    12 min gange
  • Triana
    11 min gange
  • Volkan on the Rocks
    9 min gange

Om dette overnattingsstedet

Anemomilos Villa

  • Hotell nær Santorinikalderaen
  • Anemomilos Villa har fasiliteter som takterrasse og boblebad. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Sesongbasert utendørsbasseng med solsenger og parasoller
    • Flyplasstransport (mot betaling), tur-/billettassistanse og safe i resepsjonen
    • Flerspråklig personale, TV i lobbyen og concierge-tjenester
    • Kaffe/te i fellesområdet, røykfritt område og scooter-/mopedutleie
    • I gjesteanmeldelsene snakker mange varmt om den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Anemomilos Villa kan skilte med fordeler i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med dusj og hårføner
    • Balkong eller terrasse, kjøleskap og vannkoker

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ekstern parkering innenfor 100 meter er inkludert
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Transport til/fra fergeterminalen (mot betaling)

Mat og drikke

  • Kaffe og te på fellesområder

Opplevelser

  • Boblebad
  • Båtturer
  • Scooter-/mopedutleie
  • Sesongåpent utendørsbasseng
  • TV på fellesområdene

Familievennlige fasiliteter

  • Kjøleskap på rommet
  • Sesongåpent utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Safe i resepsjonen

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)

Utendørs

  • Parasoller ved bassenget
  • Solsenger ved bassenget
  • Takterrasse

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Øvre etasjer kan kun nås via trapper

Mer

  • 1 bygning
  • 2 etasjer
  • Bygget i 1989
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Blendingsgardiner
  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad

Underholdning

  • TV

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning (termostatstyrt)
  • Safe
  • Strykejern/-brett på forespørsel

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til midnatt
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra fergeterminalen og flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 48 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 13.00 til kl. 23.00
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

Overnattingsstedet er stengt mellom 5. oktober og 29. april.

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Santorini pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 25.00 EUR (én vei)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 1333749
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 500 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober

Ofte stilte spørsmål

Har Anemomilos Villa basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Anemomilos Villa?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Anemomilos Villa?

Det er gratis parkering i nærheten.

Når kan man sjekke inn på Anemomilos Villa?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til midnatt.

Når må man sjekke ut på Anemomilos Villa?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Anemomilos Villa transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 25.00 per rom.

Hvor ligger Anemomilos Villa?

Dette hotellet ligger i underholdningsområdet og 2 kilometer unna Tre klokker i Fira og Santorinikalderaen. Dessuten ligger Petros M. Nomikos konferansesenter og Agios Nikolaos kun 10 minutter unna.