Hele leiligheten

The Viridian 202 on 30A

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Bildegalleri av The Viridian 202 on 30A

Uklassifisert bilde, 1 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 2 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 3 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 4 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 5 av 37, knapp

Hele leiligheten

3 soverom4 badPlass til 6 personer236 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

The Viridian 202 on 30A

  • Leilighet nær Seaside Beach
  • The Viridian 202 on 30A har alt du trenger.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Heis og røykfritt område
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Kjøkken med komfyr og brødrister
    • TV med kabel-TV/parabol

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Parkering og transport

  • Ekstern parkering er inkludert
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Kjøkken

  • Brødrister
  • Stekeovn

Soverom

  • 3 soverom

Bad

  • 3,5 bad

Underholdning

  • TV med kabel-/satellittkanaler

Tilgjengelighetstilpasning

  • Heis
  • Røykfritt overnattingssted

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 16.00
Minstealder for innsjekking er 25 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Seagrove Beach i Santa Rosa Beach. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Seaside Beach og Blue Mountain Beach. Sundog Books og Eden Gardens delstatspark er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Santa Rosa Beach
Se flere leiligheter i Santa Rosa Beach
Kart
2743 E Co Hwy 30A, Santa Rosa Beach, FL, 32459

Hva som finnes i nærheten

  • Seagrove Beach East
    Seagrove Beach East
    2 min gange - 0.2 km
  • Seagrove Beach West
    Seagrove Beach West
    2 min gange - 0.2 km
  • Seaside Beach
    Seaside Beach
    8 min gange - 0.7 km
  • Plaza Central
    Plaza Central
    12 min gange - 1.1 km
  • Grayton Beach State Park
    Grayton Beach State Park
    3 min kjøring - 1.8 km

Transport

  • Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches internasjonale flyplass) - 48 min kjøring

Restauranter

  • Pickles
    12 min gange
  • Bud & Alley's Waterfront Restaurant & Bar
    13 min gange
  • Old Florida Fish House
    6 min kjøring
  • The Perfect Pig
    4 min kjøring
  • Black Bear Bread Company
    11 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har The Viridian 202 on 30A basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å parkere på The Viridian 202 on 30A?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på The Viridian 202 on 30A?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på The Viridian 202 on 30A?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger The Viridian 202 on 30A?

Denne leiligheten ligger i Seagrove Beach og 10 minutters gange unna Seagrove Beach West og Seaside Beach. Dessuten ligger Seagrove Beach East og Seaside Repertory Theatre kun 15 minutter unna.

Anmeldelser av The Viridian 202 on 30A