Hele leiligheten

Palm Grove at Sago Sands Unit A

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Palm Grove at Sago Sands Unit A

Strand
Eget kjøkken
Spiseområde
Rom
Innvendig

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Døgnåpen resepsjon

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Palm Grove at Sago Sands Unit A

  • Leilighet nær Coleman Beach
  • Palm Grove at Sago Sands Unit A har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Palm Grove at Sago Sands Unit A kan skilte med fasiliteter som wi-fi.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • 4 bad med toalettartikler (inkludert)
    • TV med kabel-TV/parabol
    • Veranda eller lanai, kjøkken og komfyr

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne leiligheten ligger på stranden i bydelen Seagrove Beach i Santa Rosa Beach. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Coleman Beach og Kelly Green Alys Beach. Sundog Books og Eden Gardens delstatspark er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Santa Rosa Beach
Se flere leiligheter i Santa Rosa Beach
Kart
3668 East County Highway 30A, Santa Rosa Beach, FL, 32459

Hva som finnes i nærheten

  • Seagrove Beach East
    Seagrove Beach East
    2 min gange - 0.2 km
  • Seagrove Beach West
    Seagrove Beach West
    3 min kjøring - 1.8 km
  • Coleman Beach
    Coleman Beach
    4 min kjøring - 2.5 km
  • Kelly Green Alys Beach
    Kelly Green Alys Beach
    13 min kjøring - 9.4 km
  • Eastern Lake
    4 min kjøring - 2.5 km

Transport

  • Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches internasjonale flyplass) - 49 min kjøring

Restauranter

  • Pickles
    4 min kjøring
  • Bud & Alley's Waterfront Restaurant & Bar
    4 min kjøring
  • Old Florida Fish House
    3 min kjøring
  • The Perfect Pig
    12 min gange
  • Black Bear Bread Company
    4 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Palm Grove at Sago Sands Unit A basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å parkere på Palm Grove at Sago Sands Unit A?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Palm Grove at Sago Sands Unit A?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Palm Grove at Sago Sands Unit A?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Palm Grove at Sago Sands Unit A?

Denne leiligheten ligger i Seagrove Beach, like ved Seagrove Beach East og 2 km unna Coleman Beach. Dessuten ligger Seagrove Beach West og Eastern Lake kun 2 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

9,0

Fantastisk