Casa Verde Boutique Hotel

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Treningsrom
Den nåværende prisen er 863 kr
1. sep.–2. sep.

Se hvilke fordeler du får med VIP Access

Få mer som medlem

  • Nå Silver-nivå eller høyere for å spare minst 15 % på utvalgte VIP Access-overnattingssteder
  • Opplev enestående kvalitet og service
  • Få en fordel under oppholdet på utvalgte overnattingssteder pluss oppgradering av rom inkludert, tidlig innsjekking og sen utsjekking ved tilgjengelighet

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Rom – standard

  • 16 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 32 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger ELLER 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Toetasjesleilighet

9,4 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Studio Apartment with Kitchenette

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Hageutsikt
  • 32 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Suite – junior

  • Byutsikt
  • 20 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Suite Samaria

  • Byutsikt
  • 30 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Casa Verde Boutique Hotel ligger i nærheten av stranden i bydelen Historisk senter i Santa Marta. Er det shopping som står på planen, kan du ta turen til Zazue, mens Santa Marta-stranden og Santa Marta-bukten kan friste med vakre omgivelser. Parque de los Novios og Taganga strand er to andre anbefalte steder å besøke. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som ridning mens du er her. Se vår reiseguide til Santa Marta
Se flere gjestehus i Santa Marta
Kart
Calle 18 No. 4-70 - Centro Historico, Santa Marta, Magdalena, 47001

Hva som finnes i nærheten

  • Santa Marta katedral
    Santa Marta katedral
    1 min gange - 0.0 km
  • Parque de los Novios
    Parque de los Novios
    3 min gange - 0.3 km
  • Santa Marta-bukten
    Santa Marta-bukten
    6 min gange - 0.6 km
  • Tollhuset
    3 min gange - 0.3 km
  • Santa Marta-stranden
    6 min gange - 0.6 km

Transport

  • Santa Marta (SMR-Simon Bolivar) - 29 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    3 min kjøring
  • Serena Tropical Bistro
    9 min gange
  • Cócteles Y Ceviches Emanuel -La Marina
    8 min gange
  • Restaurante Mañe Cayón
    15 min gange
  • IKARO CAFE
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Casa Verde Boutique Hotel

  • Gjestehus med eksklusiv stil nær Parque de los Novios
  • Casa Verde Boutique Hotel ligger i nærheten av Santa Marta-stranden og Santa Marta-bukten og kan by på terrasse, hage og helsestudio. Skjem bort deg selv med spatjenester som massasje og kroppsskrubb. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert) med hastighet på 50+ mbps, og gjester kan se frem til andre fasiliteter som restaurant og snackbar/delikatesseforretning.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Flyplasstransport (mot betaling), hurtigutsjekking og døgnåpen resepsjon
    • Strandhåndklær og røykfritt område
    • I gjesteanmeldelsene står det mye positivt om den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Casa Verde Boutique Hotel byr på goder i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
  • Bad med regndusjhode og designertoalettartikler

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 50+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Transport i nærområdet (mot betaling)

Mat og drikke

  • Restaurant
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Opplevelser

  • Helsestudio
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Snackbar/delikatesseutsalg

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)

Utendørs

  • Hage
  • Strandhåndklær
  • Terrasse

Spa

  • Dypvevsmassasje
  • Kroppsskrubb
  • Massasje på rommet
  • Sportsmassasje

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Flislagte gulv i fellesområder
  • Øvre etasjer kan kun nås via trapper

Mer

  • 1 bygning
  • 3 etasjer
  • Bygget i 1920
  • Kolonial arkitektur
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Designertoalettartikler
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner (på forespørsel)
  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettpapir

Mer

  • Adgang via ytre korridorer
  • Air conditioning
  • Safe

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Overnattingsstedets retningslinjer er at barn under 18 år ikke kan overnatte uten å være i følge med en forelder eller foresatt. Gjestene må fremlegge bevis for foreldrenes eller vergens forhold og autorisasjon ved ankomst.
Alle gjester, inkludert barn, er pålagt å fremvise gyldig offentlig legitimasjon ved innsjekking.

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Du må kanskje betale en merverdiavgift på 19 % på overnattingsstedet i Colombia. Reisende fra utlandet som betaler med et utenlandsk betalingskort eller bankoverføring, og som har gyldig pass og turistvisum, kan være unntatt denne avgiften. Unntaket gjelder for turistpakkereiser (overnatting + en annen reisetjeneste).

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport: COP 50000 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem, førstehjelpsskrin og utendørsbelysning
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Reiser du med et barn, kan det være overnattingsstedet ditt krever at du viser frem visse tilleggsdokumenter. Foreldre som reiser til Colombia med et barn på under 18 år kan bli bedt om å vise frem barnets fødselsattest og legitimasjon med bilde (pass dersom vedkommende er statsborger av et annet land enn Colombia) ved innsjekking. Dersom en slektning eller foresatt reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og begge foreldrene til barnet, i tillegg til en kopi av begge foreldrenes legitimasjon. Dersom kun én av foreldrene til barnet reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og den andre forelderen. Besøkende som planlegger å reise til Colombia med barn, bør kontakte et colombiansk konsulat før reisen for å få videre veiledning.
Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 21.00
Massasjetjenester må forhåndsbestilles. For å bestille kan du kontakte overnattingsstedet før ankomst ved å bruke kontaktinformasjonen i bestillingsbekreftelsen
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Har Casa Verde Boutique Hotel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 08.00 til kl. 21.00.

Hvor mye koster det å bo på Casa Verde Boutique Hotel?

Per 27. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 863 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Casa Verde Boutique Hotel den 1. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Casa Verde Boutique Hotel?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Casa Verde Boutique Hotel?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Casa Verde Boutique Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt.

Når må man sjekke ut på Casa Verde Boutique Hotel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Casa Verde Boutique Hotel transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale COP 50000 per kjøretøy.

Hvor ligger Casa Verde Boutique Hotel?

Dette gjestehuset ligger i Historisk senter og 10 minutters gange unna Parque de los Novios, Santa Marta-bukten og Santa Marta-stranden. Dessuten ligger Taganga strand og Rodadero strand 10 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.