Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium.
Utvalgte fasiliteter og tjenester
Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium. har fasiliteter som vaskeritjenester og treningssenter.
Du får også følgende fordeler:
Røykfritt område
Romfasiliteter
Alle gjesterommene på Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium. kan skilte med fasiliteter som internettilgang.
Her ser du noen flere romfasiliteter:
2 bad med dusj og såpe
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
Tilgjengelig i huset: internett
Soverom
3 soverom
Sengetøy
Bad
2 bad
Dusj
Håndklær (inkludert)
Såpe
Toalettpapir
Klesvask
Vaskemaskin
Vaskeritjenester
Kjæledyr
Kjæledyrvennlig
Det er kun tillatt med katter og hunder
2 kjæledyr totalt
Tilgjengelighetstilpasning
Røykfritt overnattingssted
Tjenester og bekvemmeligheter
Strykejern/-brett
Opplevelser
Treningsrom
Sikkerhetstiltak
Ingen karbonmonoksidalarm (verten har oppgitt at det ikke finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, men at stedet har gassdrevne apparater, så det kan være lurt å ta med en selv)
Ingen røykvarsler (verten har oppgitt at det ikke finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Kjæledyr
Kjæledyr er tillatt
Hunder og katter er de eneste kjæledyrene som er velkomne
Maksimalt 2
Barn og ekstrasenger
Barn er velkomne
Arrangementer
Ingen arrangementer tillatt
Røyking
Røyking er ikke tillatt
Viktig informasjon
Viktig å vite
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Verten har oppgitt at det ikke finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, men at stedet har gassdrevne apparater, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har oppgitt at det ikke finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Om området
denne ferieboligen ligger i Santa Lucía Milpas Altas. Et par lokale landemerker er Arco de Santa Catalina og Convento de las Capuchinas, mens La Aurora zoologiske hage og La Azotea kultursenter er noen av attraksjonene i området. Casa de los Gigantes og Hobbitenango er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Santa Lucía Milpas Altas
Guatemala City (GUA-La Aurora internasjonale flyplass) - 62 min kjøring
Restauranter
Antigua’s Ceviche
7 min gange
San Martin, San Lucas
8 min kjøring
Hacienda De Las Carnes
7 min kjøring
Hacienda Los Volcanes
6 min kjøring
Restaurante Veracruzana
7 min kjøring
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium.?
Ja, dette overnattingsstedet tillater hunder og katter (maksimalt 2).
Når kan man sjekke inn på Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium.?
Innsjekkingen begynner kl. 16.00.
Når må man sjekke ut på Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium.?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.
Hvor ligger Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium.?
Denne ferieboligen ligger i Santa Lucía Milpas Altas, 4,1 kilometer unna La Azotea kultursenter og 10 kilometer unna Mercado Municipal San Lucas Sacatepéquez og Casa Santo Domingo museum. Dessuten ligger Kirke og Kloster av Santo Domingo og Casa del Jade (fabrikk og museum) kun 10 kilometer unna.
Anmeldelser av Just 15 minutes from Antigua Guatemala, within the La Joya Condominium.