Hele leiligheten
Laguna Grande
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Laguna Grande





Anmeldelser
7,07,0 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Aircondition
- Uteplass
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 9 av 9 rom
Leilighet (LAGUNA GRANDE 011_1P_B1*__ST)
- Plass til 6 personer
- 1 dobbeltseng, 1 køyeseng (enkel) og 1 sovesofa (dobbel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 012_1P_C2*)
- Plass til 6 personer
- 2 dobbeltsenger og 1 sovesofa (dobbel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 032_3P_B3*)
- Plass til 4 personer
- 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (dobbel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 033_3P_B3!*@@@__ST)
- Plass til 4 personer
- 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (dobbel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 037_3P_A*)
- Plass til 4 personer
- 1 sovesofa (dobbel) og 1 køyeseng (enkel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 039_3P_A*)
- Plass til 4 personer
- 1 sovesofa (dobbel) og 1 køyeseng (enkel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 040_3P_A*)
- Plass til 4 personer
- 1 sovesofa (dobbel) og 1 køyeseng (enkel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 041_3P_B3*)
- Plass til 4 personer
- 1 dobbeltseng, 1 enkeltseng og 1 sovesofa (enkel)
Leilighet (LAGUNA GRANDE 075_6P_B2*)
- Plass til 4 personer
- 1 dobbeltseng, 1 enkeltseng og 1 sovesofa (enkel)
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Laguna Grande ligger i nærheten av stranden i San Michele al Tagliamento. Både Bibione-stranden og Vallevecchia naturreservat kan friste med vakre naturomgivelser, mens Luna Park Adriatico og Parco Zoo Punta Verde er noen av attraksjonene i området. Aquasplash og I Gommosi er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Bibione
Se flere leiligheter i Bibione
34 Via Pleione, San Michele al Tagliamento, VE, 30028
Hva som finnes i nærheten
Bibione-stranden2 min gange - 0.2 km- Luna Park Adriatico8 min gange - 0.7 km
- Bibione Thermae13 min gange - 1.1 km
- Pluto-stranden19 min gange - 1.6 km
- Val Grande2 min kjøring - 1.4 km
Transport
- Latisana-Lignano-Bibione stasjon - 25 min kjøring
- Trieste (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 55 min kjøring
Restauranter
- Nonna Uci7 min gange
- Wunderbar RistoPizza6 min gange
- Peperoncino8 min gange
- Chiosco Acquario6 min gange
- Astrabar2 min gange
Om dette overnattingsstedet
Laguna Grande
- Leilighet nær Bibione-stranden
- Laguna Grande kan friste med blant annet terrasse.
- Du kan også glede deg over fordeler som dette:
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Røykfritt område og tur-/billettassistanse
- Romfasiliteter
- Alle gjesterommene på Laguna Grande byr på komfort i form av klimaanlegg.
- Her er noen flere romfasiliteter:
- Privat bad med dusj og bidé
- Balkong, kjøkken og kjøleskap
Lignende overnattingssteder

Flat With Large Balcony in Bibione
San Michele al Tagliamento
Flat With Large Balcony in Bibione
San Michele al Tagliamento
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering

Cozy Apartment Facing the sea
San Michele al Tagliamento
Cozy Apartment Facing the sea
San Michele al Tagliamento
- Kjæledyrvennlig
- Utsikt mot vann

Luminous Flat 80m From the Beach - Beahost
San Michele al Tagliamento
Luminous Flat 80m From the Beach - Beahost
San Michele al Tagliamento
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Byutsikt

Stay Just few Meters From the Beach
San Michele al Tagliamento
Stay Just few Meters From the Beach
San Michele al Tagliamento
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Aircondition

Beachfront Luminous Flat in Bibione
San Michele al Tagliamento
Beachfront Luminous Flat in Bibione
San Michele al Tagliamento
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Mikrobølgeovn

Appartamenti Tonin
San Michele al Tagliamento
Appartamenti Tonin
San Michele al Tagliamento
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Aircondition

Comfort and sea View-beahost
San Michele al Tagliamento
Comfort and sea View-beahost
San Michele al Tagliamento
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Aircondition

Holiday in Bibione by the Beach-beahost
San Michele al Tagliamento
Holiday in Bibione by the Beach-beahost
San Michele al Tagliamento
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Mikrobølgeovn

Peaceful Apartment on the Coast of Bibione
San Michele al Tagliamento
Peaceful Apartment on the Coast of Bibione
San Michele al Tagliamento
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Byutsikt

Condominio Aurora
San Michele al Tagliamento
Condominio Aurora
San Michele al Tagliamento
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Aircondition
- Mikrobølgeovn
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Laguna Grande?
Ja, dette overnattingsstedet tillater kjæledyr (maksimalt 1). Du må betale et gebyr på EUR 50 per kjæledyr, per opphold. Ingen betaling for servicedyr. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.
Hvor mye koster det å parkere på Laguna Grande?
Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.
Når kan man sjekke inn på Laguna Grande?
Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 19.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.
Når må man sjekke ut på Laguna Grande?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.
Hvor ligger Laguna Grande?
Denne leiligheten ligger i nærheten av strand og 10 minutters gange unna Bibione-stranden, Piazza del Mercato og Luna Park Adriatico. Dessuten ligger Bibione Thermae og Pluto-stranden kun 2 kilometer unna.
Anmeldelser
7,0