Hele leiligheten

Flat With Terrace Overlooking the Pool

Bildegalleri av Flat With Terrace Overlooking the Pool

Utendørs bankettområde
Hage
Eksteriør
Spisestue
Basseng

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Flat With Terrace Overlooking the Pool

  • Leilighet nær Bibione-stranden
  • Flat With Terrace Overlooking the Pool kan friste med blant annet terrasse.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Transport til nærliggende områder, røykfritt område og hagemøbler

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i San Michele al Tagliamento. Både Bibione-stranden og Vallevecchia naturreservat kan friste med vakre naturomgivelser, mens Luna Park Adriatico og Parco Zoo Punta Verde er noen av attraksjonene i området. Aquasplash og I Gommosi er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Bibione
Se flere leiligheter i Bibione
Kart
San Michele al Tagliamento, VE

Hva som finnes i nærheten

  • Bibione-stranden
    Bibione-stranden
    17 min gange - 1.5 km
  • Val Grande
    6 min gange - 0.6 km
  • Luna Park Adriatico
    8 min gange - 0.7 km
  • Piazza del Mercato
    9 min gange - 0.8 km
  • Bibione Thermae
    18 min gange - 1.5 km

Transport

  • Latisana-Lignano-Bibione stasjon - 24 min kjøring
  • Trieste (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 59 min kjøring

Restauranter

  • Nonna Uci
    13 min gange
  • Wunderbar RistoPizza
    13 min gange
  • Peperoncino
    11 min gange
  • Bellavie Ristorante
    14 min gange
  • Astrabar
    17 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Flat With Terrace Overlooking the Pool basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Flat With Terrace Overlooking the Pool?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på EUR 20 per kjæledyr, per opphold. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å parkere på Flat With Terrace Overlooking the Pool?

Antall plasser er begrenset.

Når kan man sjekke inn på Flat With Terrace Overlooking the Pool?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 19.00.

Når må man sjekke ut på Flat With Terrace Overlooking the Pool?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 09.00.

Hvor ligger Flat With Terrace Overlooking the Pool?

Denne leiligheten ligger i San Michele al Tagliamento og 2 kilometer unna Luna Park Adriatico og Bibione-stranden. Dessuten ligger Val Grande og Piazza del Mercato kun 10 minutter unna.