Privat vert

Abbi Valley Resorts

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,8 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Forretningstjenester
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 2 936 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Rom – premium

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 kingsize-senger og 1 sovesofa (lang enkel)

Dobbeltrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng

Dobbeltrom – familie

  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng, 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger

Småhus – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 1 kingsize-seng og 6 enkeltsenger

Småhus – superior

  • 1 soverom
  • Plass til 10 personer
  • 2 kingsize-senger og 6 enkeltsenger

Felles sovesal – grand

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Abbi Valley Resorts ligger i Sakleshpur. Noen lokale interessepunkter er blant annet Sakaleswara Temple, Kaginahare Viewpoint og Hosahalli Hill. Se vår reiseguide til Sakleshpur
Kart
No. 129, Hanbal Hobli, Sakleshpur, Karnataka, 573165

Hva som finnes i nærheten

  • Sakaleswara Temple
    46 min kjøring - 28.2 km

Transport

  • Balupete jernbanestasjon - 33 min kjøring

Restauranter

  • MSIL
    5 min kjøring
  • Malenadu Mane Atithya
    18 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Abbi Valley Resorts

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Abbi Valley Resorts har fasiliteter som hage og konferanserom. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område, naturreservat og concierge-tjenester
    • Døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Abbi Valley Resorts byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Abbi Valley Resorts basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Abbi Valley Resorts ?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 2 936 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Abbi Valley Resorts den 25. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Abbi Valley Resorts ?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Abbi Valley Resorts ?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Abbi Valley Resorts ?

Innsjekkingen begynner kl. 12.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Abbi Valley Resorts ?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Abbi Valley Resorts ?

Dette hotellet ligger Sakleshpur, 23,1 kilometer unna Sakaleswara Temple og 52 kilometer unna Chennakeshava-tempelet og Mookanamane Abbi Falls.

Anmeldelser

7,8

Bra