Americana beach house

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar
  • Rengjøring

Romalternativer

Dobbelt- eller tomannsrom – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Americana beach house ligger i bydelen Viserba i Rimini. Hvis shopping står på planen, er Viale Vespucci og Viale Regina Elena verdt et besøk, mens Rimini strand og Lido San Giuliano kan friste med vakre naturomgivelser. Du kan se om det skjer noe kult på Misano World Circuit Marco Simoncelli, og hvis du har tid, bør du også få med deg Italia i miniatyr, en svært populær attraksjon. Se vår reiseguide til Rimini
Se flere gjestehus i Rimini
Kart
Viale Giuliano Dati 40, Rimini, RN, 47811

Hva som finnes i nærheten

  • Rimini strand
    Rimini strand
    16 min kjøring - 14.6 km
  • Gastone-stranden
    1 min gange - 0.1 km
  • B. Giorgio strand
    13 min gange - 1.1 km
  • Arenas vannpark
    16 min gange - 1.4 km
  • Fiera di Rimini
    5 min kjøring - 4.7 km

Transport

  • Rimini-Viserba stasjon - 11 min gange
  • Rimini (RMI-Federico Fellini internasjonale flyplass) - 28 min kjøring

Restauranter

  • Senza forchette - Lago Piada Burger
    4 min kjøring
  • Bellastoria bar caffetteria
    8 min gange
  • Gino's & Bar
    12 min gange
  • Gelateria La Romana
    3 min gange
  • b&b bar pizzeria
    11 min gange

Om dette overnattingsstedet

Americana beach house

  • Gjestehus nær Italia i miniatyr
  • Velger du Americana beach house, kan du dra nytte av fasiliteter som kaffebar/kafé, bar og restaurant. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
  • Tur-/billettassistanse, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Americana beach house kan friste med komfort som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Restaurantguide og guidebøker/anbefalinger
    • Garderobeskap, kokk og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ekstern parkering innenfor 1 kilometer er inkludert

Mat og drikke

  • Bar/lounge
  • Kafé
  • Restaurant

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Guidebøker
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Safe i resepsjonen

Gjestetjenester

  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Røykeområder

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Bidé
  • Håndklær (inkludert)

Mat og drikke

  • Kokketjeneste
  • Restaurantguide

Mer

  • Safe

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 23.30
Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 15 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00
Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
Et gebyr påløper ved sen utsjekking

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 14.30 til kl. 21.00
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 10.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Opphold for kjæledyr er inkludert i prisen
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Opptil 10 kg per kjæledyr

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
  • Depositumet må betales via bankoverføring senest 24 timer etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 5000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Americana beach house?

Ja, Americana beach house tillater kjæledyr med en vekt på opptil 10 kg per dyr.

Hvor mye koster det å parkere på Americana beach house?

Det er gratis parkering i nærheten.

Når kan man sjekke inn på Americana beach house?

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 23.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Americana beach house?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Hvor ligger Americana beach house?

Dette gjestehuset ligger i Viserba, 1,2 kilometer unna Arenas vannpark og 4,4 kilometer unna Rimini strand. Dessuten ligger Lido San Giuliano og Italia i miniatyr kun 5 kilometer unna. Rimini-Viserba stasjon ligger 11 minutters gange unna.