Hele alpehytta

Immaculate 5-bed House in Riddes

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Kjøkken

Om området

Immaculate 5-bed House in Riddes ligger i Riddes. Et par kulturelle høydepunkter er Casino de Saxon Theater og Kunstmuseum, mens Pierre Gianadda-stiftelsen og Labyrinthe Aventure er noen av attraksjonene i området. Flore-Alpe botaniske hage og Alpine Coaster er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Riddes
Se flere skihytter i Riddes
Kart
Route des Mayens, Riddes, Valais, 1908

Hva som finnes i nærheten

  • Les Fils Maye
    4 min kjøring - 2.4 km
  • Le Vidomne vingård
    7 min kjøring - 6.3 km
  • Daniel Magliocco vingård
    7 min kjøring - 6.3 km
  • Les Bains de Saillon termiske bad
    9 min kjøring - 8.3 km
  • Alaïa bay
    11 min kjøring - 15.3 km

Transport

  • Riddes stasjon - 9 min kjøring
  • Verbier TV gondolheisstasjon - 44 min kjøring
  • Sion (SIR) - 21 min kjøring

Restauranter

  • Bar 1936
    31 min kjøring
  • Le Rouge Restaurant & Après-Ski
    36 min kjøring
  • Arctic Juice & Cafe
    35 min kjøring
  • Le Caveau
    34 min kjøring
  • yeti bar
    26 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Immaculate 5-bed House in Riddes

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Immaculate 5-bed House in Riddes har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Denne alpehytta kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Immaculate 5-bed House in Riddes kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • 4 bad med dusj
    • Kjøkken, kjøleskap og mikrobølgeovn

Lignende overnattingssteder

Regler

Utsjekking

Utsjekking før kl. 13.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum for skader: 500 EUR per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Immaculate 5-bed House in Riddes basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Immaculate 5-bed House in Riddes?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Immaculate 5-bed House in Riddes?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Immaculate 5-bed House in Riddes?

Innsjekkingen varer til kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Immaculate 5-bed House in Riddes?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 13.00.

Hvor ligger Immaculate 5-bed House in Riddes?

Denne alpehytta ligger i Riddes og 10 kilometer unna Four Valleys skiområde, Daniel Magliocco vingård og Le Nord. Dessuten ligger Sør og Les Etablons skiheis kun 10 kilometer unna.