Allí punja stay

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
Den nåværende prisen er 515 kr
23. okt.–24. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Dobbeltrom – comfort, byutsikt

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Tomannsrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Dobbeltrom for 1 person – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 dobbeltseng

Firemannsrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 lange enkeltsenger

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Allí punja stay ligger i San Antonio de Pichincha. Et par populære landemerker er Mitad del Mundo-monumentet og Atahualpa olympiske stadio, mens Parque La Carolina kan friste med vakre naturomgivelser. Pululahua geobotaniske reservat og Complejo Recreacional Kaersam - Pusuquí er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til San Antonio de Pichincha
Kart
El Calvario, San Antonio de Pichincha, Pichincha, 170311

Hva som finnes i nærheten

  • Mitad del Mundo-monumentet
    Mitad del Mundo-monumentet
    6 min kjøring - 1.9 km
  • Museo Intiñan
    Museo Intiñan
    6 min kjøring - 1.9 km
  • Parque La Carolina
    Parque La Carolina
    32 min kjøring - 32.0 km
  • Midten av Verden By
    6 min kjøring - 1.9 km
  • Atahualpa olympiske stadio
    32 min kjøring - 32.0 km

Transport

  • Chimbacalle jernbanestasjon - 29 min kjøring
  • Quito (UIO-Mariscal Sucre internasjonale flyplass) - 55 min kjøring

Restauranter

  • La Pailita
    3 min kjøring
  • El Consulado
    3 min kjøring
  • Delicias Ambateñas
    14 min gange
  • Encebollados Y Bolones Don K
    11 min gange
  • Cafe Guayasamin
    3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Allí punja stay

  • Hotell nær Mitad del Mundo-monumentet
  • Allí punja stay har fasiliteter som frokost med lokale retter (inkludert) og restaurant. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Kaffe/te i fellesområdet
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Allí punja stay byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
  • Dusj og sjampo

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet kun tilgjengelig på forespørsel
  • Sikker parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Lokal frokost (inkludert) serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 09.00
  • Kaffe og te på fellesområder
  • Restaurant

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Gjestetjenester

  • Rengjøring på forespørsel

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Romfasiliteter

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettpapir

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.00 til kl. 19.00
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 12.30
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Du kan bli bedt om å betale en merverdiavgift på 15 % på overnattingsstedet i Ecuador. Reisende fra utlandet som har gyldig pass og turistvisum kan være unntatt denne avgiften.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Gjestene må ta kontakt med overnattingsstedet i forkant for å reservere parkering på stedet
Dette overnattingsstedet godtar kun kontanter
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Allí punja stay basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Allí punja stay?

Per 22. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 515 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Allí punja stay den 23. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Allí punja stay?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Allí punja stay?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Allí punja stay?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Allí punja stay?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.30.

Hvor ligger Allí punja stay?

Dette hotellet ligger i San Antonio de Pichincha og 2 kilometer unna Kartbane Dos Hemisferios og Mitad del Mundo-monumentet. Dessuten ligger Midten av Verden By og Museo Intiñan kun 2 kilometer unna.