Citadel Bed and Breakfast

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,8 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Treningsrom
Den nåværende prisen er 206 kr
inkludert skatter og avgifter
11. sep.–12. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 10 av 10 rom

Big Family Room

  • Plass til 8 personer
  • 3 køyesenger (enkle) og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

King Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Queen Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – standard

  • Hageutsikt
  • 22 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior

  • Hageutsikt
  • 22 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbelt- eller tomannsrom – superior

  • Hageutsikt
  • 22 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Villa – signature

  • 40 m²
  • 3 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 køyeseng (enkel), 1 dobbeltseng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Familierom

  • Hageutsikt
  • 22 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 køyesenger (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – familie

  • Hageutsikt
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 3 køyesenger (enkle) og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Suite – signature

  • Hageutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Citadel Bed and Breakfast ligger nær flyplassen i Puerto Princesa. Ønsker du å se vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Honda Bay og Hartman strand, mens Palawan Heritage Center og Palawan Special Battalion WW2 Memorial Museum kan friste med kulturelt påfyll. Se vår reiseguide til Puerto Princesa
Kart
BM Road, Barangay San Manuel, Puerto Princesa, Palawan, 5300

Hva som finnes i nærheten

  • Puerto Princesa City Baywalk
    Puerto Princesa City Baywalk
    13 min kjøring - 7.4 km
  • Hartman strand
    Hartman strand
    13 min kjøring - 4.2 km
  • Palawan Special Battalion WW2 Memorial Museum
    Palawan Special Battalion WW2 Memorial Museum
    21 min kjøring - 9.8 km
  • Robinsons Place Palawan
    6 min kjøring - 2.8 km
  • SM City Puerto Princesa
    11 min kjøring - 6.4 km

Transport

  • Puerto Princesa (PPS) - 12 min kjøring

Restauranter

  • Jollibee
    3 min kjøring
  • Summer Days Cafe
    19 min gange
  • Starbucks
    2 min kjøring
  • Pho' Saigon
    4 min kjøring
  • La-Ud Restaurant
    3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Citadel Bed and Breakfast

  • Hotell renovert i 2023, med beliggenhet nær flyplassen
  • På Citadel Bed and Breakfast kan du se frem til fasiliteter som flyplasstransport, bassengbar og terrasse. Stedet restaurant som serverer regionale retter, kan friste med uteservering. I tillegg til fasiliteter som hage og renseri-/vaskeritjenester får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Sykkelutleie, flyplasstransport (mot betaling) og bagasjeoppbevaring
    • Concierge-tjenester, griller og safe i resepsjonen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Citadel Bed and Breakfast kan friste med komfort i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og bidé
    • 32 tommers LCD-TV med kabel-TV
    • Balkong, vannkoker og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Bar ved bassenget
  • Bar/lounge
  • Restaurant
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Opplevelser

  • Sykkelutleie
  • Treningsrom
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Snackbar/delikatesseutsalg
  • Stue
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Grill
  • Hage
  • Piknikområde
  • Solsenger ved bassenget
  • Terrasse

Spa

  • Massasje på rommet

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport

Mer

  • 1 bygning
  • 1 etasje
  • Bygget i 2012
  • Hele overnattingsstedet ble oppusset i januar 2023
  • Røykeområder

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Bidé
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner (på forespørsel)
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Tannbørste og tannkrem
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Tøfler

Underholdning

  • 32-tommers LCD-TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Safe
  • Skrivebord
  • Stue

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 72 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Verten tar imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Verten tar imot gjestene ved ankomst

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for PHP 700.0 per natt
Barnesenger (for spedbarn) er tilgjengelige for PHP 500.0 per natt

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 83 PHP (én vei)
  • Flyplasstransportavgift per barn: 83.00 PHP (én vei)
  • Avgift for barneseng (babyseng): 500.0 PHP per natt
  • Avgift for ekstraseng: 700.0 PHP per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar mobilbetaling og kontanter
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: GCash
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Har Citadel Bed and Breakfast basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Citadel Bed and Breakfast?

Per 29. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 206 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Citadel Bed and Breakfast den 11. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Citadel Bed and Breakfast?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Citadel Bed and Breakfast?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Citadel Bed and Breakfast?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Citadel Bed and Breakfast?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Citadel Bed and Breakfast transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale PHP 83 per person.

Hvor ligger Citadel Bed and Breakfast?

Dette hotellet ligger nær flyplassen, 1,8 kilometer unna Robinsons Place Palawan og 5 kilometer unna Honda Bay og San Jose nye marked. Dessuten ligger Hartman strand og SM City Puerto Princesa kun 5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.