Puerto Pirámides
Reiseguide

Besøk Puerto Pirámides

RAYENTRAY OCEANO
Manzana 3, Lote 6 Puerto Pirámides Chubut
Prisen er 1 129 kr per natt fra 24. aug. til 25. aug.
1 129 kr
24. aug.–25. aug.
Du kan bo på dette hotellet ved stranden under oppholdet i Puerto Pirámides. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), wi-fi (inkludert) ...
8,6/10 Utmerket! (76 anmeldelser)
"Lovely location, beach view is nice. The hotel needs work, it is very worn."
Anmeldelse skrevet 20. mai 2026

Rayentray las Restingas
Primera Bajada Al Mar Y Riviera Maritima Puerto Piramides Patagonia
Prisen er 1 069 kr per natt fra 27. aug. til 28. aug.
1 069 kr
27. aug.–28. aug.
Du kan bo på dette hotellet ved stranden under oppholdet i Puerto Pirámides. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), wi-fi (inkludert) ...
8,6/10 Utmerket! (4 anmeldelser)
"Pleasant and helpful staff, good breakfast, great ocean view."
Anmeldelse skrevet 24. feb. 2026

Rayentray Piramides
Av. 25 de Septiembre 129 Puerto Piramides Patagonia
Prisen er 1 089 kr per natt fra 24. aug. til 25. aug.
1 089 kr
24. aug.–25. aug.
Du kan bo på dette hotellet ved stranden under oppholdet i Puerto Pirámides. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), wi-fi (inkludert) ...
10/10 Suverent! (1 anmeldelse)
"The hotel is beautiful and the views are spectacular. The staff were wonderful. We will definitely be back."
Anmeldelse skrevet 28. juni 2026
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Cabaña Cercana a la Playa con Estacionamiento
Puerto Piramides Chubut
Du kan bo i denne hytta under turen til Puerto Pirámides. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), hage og terrasse. Populære severdigheter ...

La Floridita Puerto Piramides
Av. de las Ballenas Esquina Castelnuovo Puerto Pirámides Chubut
Du kan bo i denne leiligheten under turen til Puerto Pirámides. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og døgnåpen ...
6/10 (4 anmeldelser)
Seh unsauber
"Auf den Fotos und beim ersten Betreten macht das Zimmer im Gartenhaus einen durchaus interessanten Eindruck. Doch bei genauer Betrachtung ist die Unterkunft eine Zumutung: Es ist einfach unsauber! Die Bettdecken zeigen Flecken, deren Herkunft man gar nicht wissen will. Die unbezogenen Federbetten ..."
Anmeldelse skrevet 10. feb. 2020

Posada Caracoles
Av Ballenas (Sin número) Puerto Pirámides Chubut
Du kan bo i denne leiligheten under turen til Puerto Pirámides. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: flyplasstransport (mot betaling), daglig rengjøring ...
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
Sjekk tilgjengelighet på hoteller i Puerto Pirámides
Bo nær populære severdigheter i Puerto Pirámides
Opplevelser

Utflukt på PENINSULA VALDES-cruisepassasjerer
1 342 kr
per voksen

Kun hvaler i Puerto Madryn heldagstur med vanlig tur
1 221 kr
per voksen

Hotell i nærheten av Península Valdés Experience Shore Tour
1 651 kr
per voksen

Valdes Peninsula Heldagstur og hvalsafari fra Pto Madryn
3 908 kr
per voksen

Puerto Madryn: Heldag på Peninsula Valdes med hvalsafari
2 892 kr
per voksen
Anbefales av 100 % av reisende


