Hele leiligheten

Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital

Overnattingsstedets klasse: 2

Bildegalleri av Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital

Rom
Fasade
Treningsrom
Overnattingsstedets uteområder
Rom

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital

  • Leilighet nær State Farm Stadium
  • Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital ligger nær Talking Stick Resort Amphitheatre og har mye å by på. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
    • Sesongbasert utendørsbasseng
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne leiligheten ligger i underholdningsdistriktet i Tolleson. Et par kulturelle høydepunkter er Talking Stick Resort Amphitheatre og Phoenix Convention Center, men er det shopping som står på planen, kan du ta turen til Westgate entertainment district. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp, bør du se om det skjer noe spennende på State Farm Stadium eller Camelback Ranch. Se vår reiseguide til Tolleson
Se flere leiligheter i Phoenix
Kart
1204 N 91st Ave, Tolleson, AZ, 85353

Hva som finnes i nærheten

  • Main Event Avondale
    2 min kjøring - 3.8 km
  • Banner Estrella Medical Center
    3 min kjøring - 5.3 km
  • Talking Stick Resort Amphitheatre
    5 min kjøring - 4.2 km
  • Ashley Furniture HomeStore Pavilion
    5 min kjøring - 4.2 km
  • Desert Sky Mall
    5 min kjøring - 5.7 km

Transport

  • Sky Harbor internasjonale flyplass (PHX) - 23 min kjøring

Restauranter

  • Love's Travel Stop
    3 min kjøring
  • Cava
    3 min kjøring
  • Circle K
    11 min gange
  • Circle K
    3 min kjøring
  • Raising Cane's Chicken Fingers
    3 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital?

Ja, dette overnattingsstedet tillater hunder (maksimalt 1) med en vekt på opptil 18 kg per dyr. Du må betale et gebyr på USD 150 per kjæledyr, per opphold. Ingen betaling for servicedyr.

Når kan man sjekke inn på Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Pet-Friendly Studio 5 Min to Hospital?

Denne leiligheten ligger i underholdningsområdet og 5 kilometer unna Banner Estrella Medical Center, Talking Stick Resort Amphitheatre og Main Event Avondale. Dessuten ligger Ashley Furniture HomeStore Pavilion og Desert Sky Mall kun 5 kilometer unna.