ALBURA HOTEL

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Inkludert frokost
  • Wi-fi inkludert
  • Rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 715 kr
25. aug.–26. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbeltrom – standard

8,4 av 10
Veldig bra
(5 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite – junior, fjellutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Fjellutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Firemannsrom – familie

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

ALBURA HOTEL ligger i Pereira. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Termales - Santa Rosa de Cabal badested og Pereira golfklubb verdt et besøk, mens Otún Quimbaya naturreservat og Barbas Bremen naturreservat kan friste med vakre naturomgivelser. Pereira kultursenter og Boliz er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Pereira
Kart
8-93 Cra. 12b, 3013276941, Pereira, Risaralda, 360001

Hva som finnes i nærheten

  • Parque Arboleda
    Parque Arboleda
    7 min gange - 0.6 km
  • Victoria kjøpesenter
    10 min gange - 0.9 km
  • Olaya Herrera-parken
    13 min gange - 1.1 km
  • Pereira tekniske høyskole
    15 min gange - 1.3 km
  • Plaza de Bolivar
    15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Transport endestasjon - 17 min gange
  • Pereira (PEI-Matecaña int.) - 18 min kjøring

Restauranter

  • Juan Valdez Café
    12 min gange
  • Le Café De París
    6 min gange
  • Archie`s
    6 min gange
  • Café Tinto en El Diario del Otún Pereira-Col
    15 min gange
  • Crepes & Waffles
    6 min gange

Om dette overnattingsstedet

ALBURA HOTEL

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • ALBURA HOTEL kan friste med blant annet kontinental frokost (inkludert). Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
  • Røykfritt område og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på ALBURA HOTEL byr på komfort som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Daglig rengjøring og telefon

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Mat og drikke

  • Kontinental frokost (inkludert) serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 09.30

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heis
  • Nødsnor på badet
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Blendingsgardiner

Bad

  • Dusj
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir

Mer

  • Lokalsamtaler (inkludert)
  • Mobilnøkkel
  • Safe
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 13.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Frokost er ikke nødvendigvis inkludert for barn

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Du må kanskje betale en merverdiavgift på 19 % på overnattingsstedet i Colombia. Reisende fra utlandet som betaler med et utenlandsk betalingskort eller bankoverføring, og som har gyldig pass og turistvisum, kan være unntatt denne avgiften. Unntaket gjelder for turistpakkereiser (overnatting + en annen reisetjeneste).

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Ingen av gjesterommene kan garanteres å være fri for sjenerende lyder
Overnattingsstedets registreringsnummer: 77324
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Reiser du med et barn, kan det være overnattingsstedet ditt krever at du viser frem visse tilleggsdokumenter. Foreldre som reiser til Colombia med et barn på under 18 år kan bli bedt om å vise frem barnets fødselsattest og legitimasjon med bilde (pass dersom vedkommende er statsborger av et annet land enn Colombia) ved innsjekking. Dersom en slektning eller foresatt reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og begge foreldrene til barnet, i tillegg til en kopi av begge foreldrenes legitimasjon. Dersom kun én av foreldrene til barnet reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og den andre forelderen. Besøkende som planlegger å reise til Colombia med barn, bør kontakte et colombiansk konsulat før reisen for å få videre veiledning.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på ALBURA HOTEL?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på ALBURA HOTEL?

Per 24. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 715 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på ALBURA HOTEL den 25. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på ALBURA HOTEL?

ALBURA HOTEL tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på ALBURA HOTEL?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på ALBURA HOTEL?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 13.00.

Hvor ligger ALBURA HOTEL?

Dette hotellet ligger i Pereira og 10 minutters gange unna Grunnleggernes monument, Parque Arboleda og Rio Casino. Dessuten ligger Victoria kjøpesenter og Lucy Tejada kultursenter kun 15 minutter unna. Transport endestasjon ligger 17 minutters gange unna.