Hele leiligheten

Commodore 608

Overnattingsstedets klasse: 2

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Hele leiligheten

2 soverom2 badPlass til 6 personer

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Wi-fi inkludert
  • Grill

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Commodore 608

  • Leilighet nær Panama City Beaches
  • Thomas Drive ligger ikke langt unna Commodore 608, som har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Heis og griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Commodore 608 byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Strand i nærheten

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet
  • Bil er anbefalt

Soverom

  • 2 soverom

Bad

  • 2 bad

Utendørsområder

  • Grill

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Heis

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Ingen rengjøring

Beliggenhet

  • Nær havet

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 20.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • American Express
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet

Om området

Commodore 608 ligger i nærheten av stranden i bydelen Lower Grand Lagoon i Panama City Beach. St. Andrews State Park og Panama City Beaches er verdt et besøk hvis du vil oppleve vakre naturomgivelser, men hvis du heller vil få med deg noen av områdets populære attraksjoner, kan du ta turen til Shipwreck Island vannpark og Frank Brown Park. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Publix Sports Park. Du kan også vurdere Captain Anderson's Event Center for en skikkelig helaften. Se vår reiseguide til Panama City Beach
Se flere leiligheter i Panama City Beach
Kart
4715 Thomas Dr, Panama City Beach, FL, 32408

Hva som finnes i nærheten

  • Panama City Beaches
    Panama City Beaches
    6 min gange - 0.6 km
  • St. Andrews Bay
    St. Andrews Bay
    10 min gange - 0.8 km
  • Capt. Anderson's Marina
    Capt. Anderson's Marina
    2 min kjøring - 2.1 km
  • St. Andrews State Park
    St. Andrews State Park
    3 min kjøring - 1.8 km
  • Adventures at Sea
    19 min gange - 1.6 km

Transport

  • Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches internasjonale flyplass) - 43 min kjøring

Restauranter

  • Schooners
    10 min gange
  • Deckhand Social
    11 min gange
  • Patches Pub
    2 min gange
  • McDonald's
    3 min kjøring
  • The Grand Marlin of Panama City Beach
    2 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Commodore 608 basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Commodore 608?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Commodore 608?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Commodore 608?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 20.00.

Når må man sjekke ut på Commodore 608?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Commodore 608?

Denne leiligheten ligger i Lower Grand Lagoon og 15 minutters gange unna Panama City Beaches, Pirate's Cove Marina og Treasure Island Marina. Dessuten ligger St. Andrews Bay og Sea Screamer kun 15 minutter unna.

Anmeldelser

10

Suverent