Hele ferieboligen

Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking

Bildegalleri av Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking

Balkong
Balkong
Eksteriør
Hus | 3 soverom
Resepsjon

Hele ferieboligen

3 soverom2 badPlass til 6 personer90 m²

Populære fasiliteter

  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking kan friste med blant annet hage.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking byr på komfort i form av klimaanlegg.

Overnattingsstedets fasiliteter

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Soverom

  • 3 soverom

Bad

  • 2 bad

Utendørsområder

  • Hage

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Komfort

  • Air conditioning

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Ett kjæledyr totalt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Virtuell resepsjon

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Minstealder for innsjekking er 18 år

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Maksimalt 1

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Numana pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. oktober til den 31. mars: EUR 0.00 per person, per natt i opptil 15 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 3 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 30. september: EUR 1.00 per person, per natt i opptil 15 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 3 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Kontantløse transaksjoner er mulig
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 5000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Om området

Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking ligger i Numana. Et par lokale landemerker er Nasjonalt monument til minne om slaget ved Castelfidardo og Castello Svevo di Porto Recanati, mens Monte Conero og Marcelli-stranden kan friste med vakre naturomgivelser. Kultursenteret Fonti San Lorenzo og Le Grazie kultur- og fritidssenter er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Numana
Se flere ferieboliger i Numana
Kart
Numana, Marche

Hva som finnes i nærheten

  • Spiaggia dei Frati
    Spiaggia dei Frati
    8 min kjøring - 4.0 km
  • Marcelli-stranden
    3 min kjøring - 1.8 km
  • La Spiaggiola
    8 min kjøring - 4.3 km
  • San Michele-stranden
    13 min kjøring - 5.4 km
  • Sassi Neri-stranden
    17 min kjøring - 5.8 km

Transport

  • Loreto stasjon - 12 min kjøring
  • Ancona (AOI-Falconara) - 33 min kjøring

Restauranter

  • Caffè Vergnano 1882
    4 min kjøring
  • Le Petit Cafe
    5 min kjøring
  • Sedicigradi
    3 min kjøring
  • Ristorante Il Galeone
    5 min kjøring
  • Ristorante Les Parasols
    20 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking?

Ja, dette overnattingsstedet tillater kjæledyr (maksimalt 1).

Hvor mye koster det å parkere på Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Hvor ligger Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking?

Denne ferieboligen ligger i Numana og 3 kilometer unna Marcelli-stranden, La Spiaggiola og Spiaggia dei Frati. Dessuten ligger Conero golfklubb og Rosenkranskirken kun 5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser av Appealing Holiday Home With Garden, Fireplace and Parking