First Floor Standard Suite Bay View

Overnattingsstedets klasse: 2

Bildegalleri av First Floor Standard Suite Bay View

Overnattingsstedets uteområder
Basseng
Sportsbane
Eksteriør
Rom

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Treningsrom
  • Utsikt mot vann

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

First Floor Standard Suite Bay View

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Båthavn, dagligvarebutikk/storkiosk og spillrom er bare noen av fasilitetene du kan dra nytte av, hvis du velger First Floor Standard Suite Bay View. Det tilbys wi-fi på rommet med hastighet på 25+ mbps, og gjester kan glede seg over andre fasiliteter som treningssenter.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Utendørs tennisbane, røykfritt område og biljardbord
    • Heis
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på First Floor Standard Suite Bay View kan skilte med fasiliteter som wi-fi.

Lignende overnattingssteder

Om området

First Floor Standard Suite Bay View ligger i North East. Er par lokale attraksjoner er Elkton Golf and Batting Center og Perryville Railroad Museum, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til Rising Sun Towne Center og Rising Sun Plaza. Plumpton Park Zoo og Veterans Community Park of Rising Sun er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til North East
Kart
60 Sandy Cove Road, North East, MD, 21901

Hva som finnes i nærheten

  • Elk Neck delstatspark
    Elk Neck delstatspark
    9 min kjøring - 10.4 km
  • University of Delaware
    University of Delaware
    29 min kjøring - 37.4 km
  • Roachs Shore
    1 min gange - 0.1 km
  • Ripken stadion
    33 min kjøring - 40.3 km
  • Christiana Mall
    34 min kjøring - 47.9 km

Transport

  • Perryville Station - 20 min kjøring
  • Philadelphia internasjonale flyplass (PHL) - 63 min kjøring

Restauranter

  • Peet's Coffee and Tea
    18 min kjøring
  • McDonald's
    10 min kjøring
  • Tokyo Sushi
    11 min kjøring
  • Dunkin'
    11 min kjøring
  • Chipotle Mexican Grill
    11 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har First Floor Standard Suite Bay View basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på First Floor Standard Suite Bay View?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på First Floor Standard Suite Bay View?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på First Floor Standard Suite Bay View?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på First Floor Standard Suite Bay View?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger First Floor Standard Suite Bay View?

Dette hotellet ligger i North East, like ved Roachs Shore og 10 km unna Chesapeake Bay Golf Club og Chesapeake Bay. Dessuten ligger Nordlige Chesapeake Bay og Elk Neck delstatspark kun 10 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.