Privat vert

A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,8 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Parkering

Om området

dette bed & breakfast-hotellet ligger i Niagara-on-the-Lake. Er par populære landemerker er Rainbow Bridge og Skylon Tower, og hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Clifton Hill og Outlet Collection at Niagara. Du må ikke gå glipp av Fallsview innendørs vannpark og Maid of the Mist. Se vår reiseguide til Niagara-on-the-Lake
Se flere bed and breakfast i Niagara-on-the-Lake
Kart
Niagara-on-the-Lake, ON

Hva som finnes i nærheten

  • Jackson-Triggs Winery
    Jackson-Triggs Winery
    6 min kjøring - 2.1 km
  • Strewn Winery
    6 min kjøring - 2.1 km
  • Niagara Shores Park
    6 min kjøring - 1.7 km
  • Ironwood Cider House
    6 min kjøring - 2.0 km
  • Shaw Festival Theatre
    9 min kjøring - 4.9 km

Transport

  • Niagarafallene, Ontario (XLV-Niagara Falls Train Station) - 21 min kjøring
  • Niagara Falls, New York (IAG-Niagara Falls internasjonale flyplass) - 29 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    5 min kjøring
  • Tim Hortons
    6 min kjøring
  • Tim Hortons
    5 min kjøring
  • Pillitteri Estates Winery
    6 min kjøring
  • Bricks & Barley
    5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route

  • Bed & Breakfast nær Lake Ontario
  • A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route kan friste med blant annet hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Hagemøbler og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route kan skilte med fordeler i form av privat basseng og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og spisebord.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Servise for barn og barnebøker
    • Bad med dusj og bidé
    • Terrasse eller platting, utendørslys og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: internett

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Utendørs

  • Hage
  • Utemøbler

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Bidé
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Såpe
  • Toalettpapir

Underholdning

  • Privat basseng
  • Smart-TV

Mat og drikke

  • Brødrister
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøkkenøy
  • Kjøleskap
  • Kokekar, servise og kjøkkenredskaper
  • Mikrobølgeovn
  • Spisebord
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Oppvarming

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 15.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Utsjekkingsinstruksjoner

Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
Samle brukte håndklær
Slå av lysene og returner nøklene
Hvis du ikke følger instruksjonene, kan det føre til en negativ anmeldelse fra verten.

Husregler

Noise by-law restriction: 11pm to 7 am
Guest Registration by-law. Here is the Online Form
Pool consent online form is required during the

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: karbonmonoksidalarm, brannslukningsapparat, røykvarsler og reilelås
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 014-2023

Ofte stilte spørsmål

Har A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route?

Innsjekkingen begynner kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger A poolside guest stay nested in a beautiful orchard along winery route?

Dette bed & breakfast-hotellet ligger i Niagara-on-the-Lake, 1,6 kilometer unna Lake Ontario og 5 kilometer unna Jackson-Triggs Winery og Niagara River Gorge. Dessuten ligger Butler's Barracks og Niagara-on-the-Lake Golf Club kun 5 kilometer unna.