Camping les Bonnets

Overnattingssted med 3.0 stjerner

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Restaurant
  • Aircondition

Romalternativer

Familiehusvogn, 2 soverom

  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger

Alpehytte, 2 soverom

  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 dobbeltseng, 1 køyeseng (enkel) og 1 enkeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Camping les Bonnets ligger i Neffes. Både Lac de Serre-Poncon og Parc de la Pépinière kan friste med vakre naturomgivelser, mens Paradrenalin og La Chevrerie de Ceuze er noen av attraksjonene i området. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Neffes
Se flere campingplasser i Neffes
Kart
quartier les Bonnets, Neffes, 05000

Hva som finnes i nærheten

  • Paradrenalin
    5 min kjøring - 6.6 km
  • La Chevrerie de Ceuze
    15 min kjøring - 14.9 km
  • Cave des Hautes Vignes
    16 min kjøring - 16.7 km
  • Gap katedral
    20 min kjøring - 17.0 km
  • Gap-Bayard Golf
    23 min kjøring - 18.4 km

Transport

  • La Freissinouse stasjon - 14 min kjøring

Restauranter

  • Com A La Maison
    12 min kjøring
  • McDonald's
    9 min kjøring
  • Les 100 Ciels
    9 min kjøring
  • L'Hotellerie Les Olivades
    11 min kjøring
  • Le chardon bleu
    11 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Camping les Bonnets

  • Campingplass med familievennlig profil
  • Terrasse, hage og lekeplass er bare noen av fasilitetene du kan dra nytte av, hvis du velger Camping les Bonnets. Stedets restaurant byr serverer både lunsj og middag. Wi-fi i fellesområdene (mot betaling) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som spillrom og vaskeritjenester.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Sesongbasert utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flerspråklig personale, tur-/billettassistanse og griller
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Camping les Bonnets byr på komfort i form av klimaanlegg og eget spiseområde.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Barnestol og baby-/barnesenger (mot betaling)
    • Bad med dusj og toalettpapir
    • Møblert balkong eller terrasse, garderobeskap og eget spiseområde

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Oppvarmet basseng
  • Parasoller ved bassenget
  • Sesongåpent utendørsbasseng
  • Solsenger ved bassenget

Internett

  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (EUR 7 per uke)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Babyseng: EUR 2,70 per natt
  • Barnebasseng
  • Barnespill
  • Høy barnestol
  • Lekeplass
  • Trampoline

Kjøkken

  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn

Bespisning

  • Restaurant
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Soverom

  • 2 soverom

Bad

  • 1 privat bad
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Toalettpapir

Oppholdsområder

  • Separat spiseområde

Utendørsområder

  • Grill
  • Hage
  • Møblert balkong/terrasse
  • Piknikområde
  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskeritjenester

Arbeidsområder

  • Skrivebord

Komfort

  • Air conditioning
  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Gebyr: EUR 5 per kjæledyr per natt
  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Oppvarmet basseng
  • Spillrom
  • Tur-/sykkelstier i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 30 boenheter
  • Hage

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Fra mandag til søndag er resepsjonen åpen fra kl. 08.30 til kl. 12.00, og fra mandag til søndag er den åpen fra kl. 14.00 til kl. 19.00
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt mot et tillegg på EUR 5 per kjæledyr per natt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Begrensninger gjelder. Vil du ha mer informasjon, kan du kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er tilgjengelige for EUR 2.7 per natt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum for skader: 380 EUR per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 0.66 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for wi-fi i fellesområdene: EUR 7 per uke (prisene kan variere)
  • Kjæledyravgift: EUR 5 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 2.7 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Gjestene må ta kontakt med overnattingsstedet i forkant for å reservere babysenger og høy barnestol
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 1000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Det sesongbaserte bassenget er åpent fra juni til august

Ofte stilte spørsmål

Har Camping les Bonnets basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng og et barnebasseng. Overnattingsstedet har blant annet et oppvarmet basseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Camping les Bonnets?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på EUR 5 per kjæledyr, per natt. Ingen betaling for servicedyr. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Hvor mye koster det å parkere på Camping les Bonnets?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Camping les Bonnets?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Camping les Bonnets?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Camping les Bonnets?

Denne campingplassen er familievennlig og ligger i Neffes og 15 kilometer unna Paradrenalin, La Chevrerie de Ceuze og Parc de la Pépinière. Dessuten ligger Gap-Bayard Golf og Gap katedral 15 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.