The Thingaha Nay Pyi Taw

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 1 306 kr
inkludert skatter og avgifter
30. okt.–31. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Rom – deluxe

  • Hageutsikt
  • 32 m²
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom (Pavilion)

  • Hageutsikt
  • 88 m²
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Suite – premium

  • Hageutsikt
  • 70 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Suite (Thingaha)

  • Hageutsikt
  • 145 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

The Thingaha Nay Pyi Taw ligger i Naypyidaw. Et par kulturelle høydepunkter er Edelstensmuseet og Myanmars nasjonalmuseum (Naypyidaw), mens Shwe Se Khone Pagoda og Yanaungmyin pagode er noen av landemerkene i området. Se vår reiseguide til Naypyidaw
Kart
No. 3, Yaza Thingaha Road, Datkhina Thiri Township, Naypyidaw

Hva som finnes i nærheten

  • Edelstensmuseet
    4 min kjøring - 3.8 km
  • Naypyitaw vannfontenepark
    4 min kjøring - 4.2 km
  • Shwe Se Khone Pagoda
    7 min kjøring - 7.5 km
  • Yanaungmyin pagode
    9 min kjøring - 9.0 km
  • Yan Aung Myin golfbane
    11 min kjøring - 10.9 km

Transport

  • Naypyidaw (NYT – Naypyidaw internasjonale flyplass) - 22 min kjøring

Restauranter

  • Padauk Bar
    4 min kjøring
  • Maw Khan Noon (Shan Restaurant)
    5 min kjøring
  • Mingalabar
    13 min kjøring
  • Shwe Si Taw ( Myanmar Buffet )
    7 min kjøring
  • Excellent Naypyitaw
    14 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

The Thingaha Nay Pyi Taw

  • Hotell med eksklusiv stil
  • Velger du The Thingaha Nay Pyi Taw, kan du dra nytte av fasiliteter som terrasse, hage og vaskeritjenester. Skjem bort deg selv med massasje og andre spatjenester. Stedets restaurant serverer både frokost, lunsj og middag. I tillegg til fasiliteter som bar og treningssenter får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), møterom og tur-/billettassistanse
    • Hotelltjener/pikkolo, døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle de 118 rommene kan skilte med komfort i form av klimaanlegg og badekåper i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • LCD-TV med Parabol-TV
    • Balkong eller terrasse, kaffetrakter/tekoker og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har The Thingaha Nay Pyi Taw basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på The Thingaha Nay Pyi Taw?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 306 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på The Thingaha Nay Pyi Taw den 30. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på The Thingaha Nay Pyi Taw?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på The Thingaha Nay Pyi Taw?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på The Thingaha Nay Pyi Taw?

Innsjekkingen begynner kl. 14.00.

Når må man sjekke ut på The Thingaha Nay Pyi Taw?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr The Thingaha Nay Pyi Taw transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport fra kl. 08.00 til kl. 17.00 (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale USD 25 per kjøretøy.

Hvor ligger The Thingaha Nay Pyi Taw?

Dette hotellet ligger i Naypyidaw, 3,8 kilometer unna Edelstensmuseet og 4,4 kilometer unna Naypyitaw vannfontenepark. Dessuten ligger Shwe Se Khone Pagoda og Yanaungmyin pagode kun 10 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av The Thingaha Nay Pyi Taw

9,4

Suverent

9,0

Renhold

8,0

Beliggenheten

9,4

Personale og service

8,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 8 av totalt 11 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 2 av totalt 11 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 1 av totalt 11 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 11 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 11 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Thank you so much.
Bodde her 1 natt i september 2019
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Peaceful and green. The restaurant menu includes vegetarian food and delicious tealeaves salad
Bodde her 1 natt i juli 2019
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The whole area is very well designed as a scenic garden, very pleasant environment. Every room is designed to offer nice view of the garden.
Bodde her 3 netter i april 2019
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Recommend to stay at Thingaha.

It was very nice stay at Thingaha hotel Naypyitaw. Each room is like a bungalow. Room was clean, wide and comfortable. Only one suggestion is to improve shower facility. Others are all so nice.
Bodde her 1 natt i august 2018
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

편안한 하룻밤

독채로 구분된 각 객실이 바로 외부 녹지와 연결되어 있어 산속에 머문 느낌이었습니다. 일반 호텔 객실을 사용했을 때 보다 훨씬 편안한 밤을 보낼 수 있 었던 것 같습니다.
Bodde her 1 natt i januar 2018
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Excellent hotel, should be 5 stars

Very good place
Bodde her 12 netter i juni 2017
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

The hotel is located in a very quiet environment

Overall, I have a wonderful stay in the hotel. strongly recommend.
Bodde her 4 netter i juni 2017
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i desember 2018
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Bodde her 1 natt i november 2018
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bodde her 1 natt i august 2018