Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Aircondition
  • Parkering
  • Kjøkken
Den nåværende prisen er 1 367 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Dette hotellet ligger på stranden i Myrtle Beach. Broadway at the Beach (kjøpesenter) og Coastal Grand Mall er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil få med deg noen av områdets populære attraksjoner, kan du ta turen til Ripleys Aquarium og SkyWheel Myrtle Beach. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Myrtle Beach Sports Center eller Pelicans Ballpark. Området byr på vannaktiviteter som vannscooterkjøring, kajakkpadling og snorkling, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom sykling. Se vår reiseguide til Myrtle Beach
Kart
Myrtle Beach, SC

Hva som finnes i nærheten

  • Myrtle Beach Beaches
    Myrtle Beach Beaches
    1 min gange - 0.0 km
  • Jungle Safari Mini Golf
    7 min gange - 0.6 km
  • Deephead Swash
    10 min gange - 0.9 km
  • Dunes Shopping Center
    15 min gange - 1.3 km
  • Northwood Shopping Plaza kjøpesenter
    17 min gange - 1.5 km

Transport

  • Myrtle Beach, South Carolina (MYR) - 20 min kjøring

Restauranter

  • River City Cafe
    7 min gange
  • Fiesta Mexicana
    8 min gange
  • Salt And Lime
    10 min gange
  • Beachfront Kitchen & Bar
    9 min gange
  • Tiki Bar & Grill At Caravelle Resort
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast

  • Hotell nær Myrtle Beach Beaches
  • Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast har fasiliteter som golfbane på stedet og badeland.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Basseng
    • Røykfritt område og heis
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast kan skilte med komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som internettilgang.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med hårføner
    • TV med kabel-TV/parabol
    • Terrasse eller platting, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har svømmebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 367 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast den 25. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Awe Inspiring Oceanfront Ste: 7th Flr Hot Breakfast?

Dette hotellet ligger ved stranden i Myrtle Beach og 15 minutters gange unna Myrtle Beach Beaches, Deephead Swash og Dunes Shopping Center. Dessuten ligger Dunes Golf and Beach Club og Grande Dunes Resort Club kun 5 kilometer unna.

Anmeldelser

9,2

Fantastisk