Hele ferieboligen

Villa Kounoupas

Bildegalleri av Villa Kounoupas

Overnattingsstedets uteområder
Utendørsservering
Inngang
Rom
Oppholdsrom

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Villa Kounoupas

  • Villa med eksklusiv stil nær Mykonos gamle havn
  • Villa Kounoupas har fasiliteter som terrasse og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Denne villaen kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokost etter bestilling (mot betaling)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Villa Kounoupas kan skilte med komfort i form av peis og klimaanlegg i tillegg til fordeler som separat sitteområde og eget spiseområde.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert)
    • TV med Parabol-TV
    • Separat sitteområde, eget spiseområde og kjøkken

Lignende overnattingssteder

Om området

denne villaen ligger i Mykonos. Mykonos gamle havn og Mykonos nye havn er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Superparadisstranden og Platis Gialos-stranden. Se vår reiseguide til Mykonos
Se flere villaer i Mykonos
Kart
Kounoupas, Mykonos, Mykonos, 84600

Hva som finnes i nærheten

  • Superparadisstranden
    Superparadisstranden
    5 min kjøring - 3.4 km
  • Matoyianni gate
    Matoyianni gate
    5 min kjøring - 4.2 km
  • Vindmøllene i Mykonos
    Vindmøllene i Mykonos
    6 min kjøring - 4.9 km
  • Mykonos gamle havn
    Mykonos gamle havn
    6 min kjøring - 4.9 km
  • Mykonos bibliotek
    5 min kjøring - 4.2 km

Transport

  • Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass) - 4 min kjøring

Restauranter

  • Juicebox
    4 min kjøring
  • Starbucks
    5 min kjøring
  • Thalas
    7 min kjøring
  • Αυλή του Θοδωρή (Avli tou Thodori)
    8 min kjøring
  • Waca Coffee
    4 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Villa Kounoupas basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Villa Kounoupas?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Villa Kounoupas?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Villa Kounoupas?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00.

Når må man sjekke ut på Villa Kounoupas?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Villa Kounoupas?

Denne villaen ligger i Mykonos og 5 kilometer unna Mykonos bryggeri, Superparadisstranden og Platis Gialos-stranden. Dessuten ligger Mykonos bibliotek og Matoyianni gate kun 5 kilometer unna.