Hele leiligheten
Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus
Bildegalleri av Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus





Anmeldelser
2,62,6 av 10 –
Populære fasiliteter
- Basseng
- Inkludert parkering
Velg datoer for å se priser
Om dette overnattingsstedet
Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus
- Utvalgte fasiliteter og tjenester
- Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus har alt du trenger.
- Du får også følgende fordeler:
- Utendørsbasseng
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Røykfritt område
- Her ser du noen flere romfasiliteter:
- Balkong og oppvarming
Lignende overnattingssteder

Hôtel Le Marintan
Saint-Michel-de-Maurienne
Hôtel Le Marintan
Saint-Michel-de-Maurienne
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.8 av 10, Utmerket, 176 anmeldelser
8,8
Utmerket
176 anmeldelser
Prisen er 813 kr
813 kr
inkludert skatter og avgifter
23. nov.–24. nov.

Vacancéole - Les Chalets de la Ramoure
Modane
Vacancéole - Les Chalets de la Ramoure
Modane
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Vaskeri
- Parkering
8.4 av 10, Veldig bra, 9 anmeldelser
8,4
Veldig bra
9 anmeldelser

Vacanceole - Résidence La Turra
Modane
Vacanceole - Résidence La Turra
Modane
- Basseng
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
6.6 av 10, 11 anmeldelser
6,6
11 anmeldelser

SOWELL Family Valfréjus
Modane
SOWELL Family Valfréjus
Modane
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.0 av 10, Veldig bra, 37 anmeldelser
8,0
Veldig bra
37 anmeldelser

Ternelia - Le Telemark
Pralognan-la-Vanoise
Ternelia - Le Telemark
Pralognan-la-Vanoise
- Basseng
- Restaurant
- Vaskeri
- Spa
9.2 av 10, Fantastisk, 9 anmeldelser
9,2
Fantastisk
9 anmeldelser

Alpina Lodge Vanoise
Aussois
Alpina Lodge Vanoise
Aussois
- Boblebad
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
8.6 av 10, Utmerket, 50 anmeldelser
8,6
Utmerket
50 anmeldelser
Prisen er 1 350 kr
1 350 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Résidence Le Bellevue
Fourneaux
Résidence Le Bellevue
Fourneaux
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Frokost
8.4 av 10, Veldig bra, 89 anmeldelser
8,4
Veldig bra
89 anmeldelser

Hôtel et Spa Le Chamois by Odalys
La Clusaz
Hôtel et Spa Le Chamois by Odalys
La Clusaz
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
9.0 av 10, Fantastisk, 148 anmeldelser
9,0
Fantastisk
148 anmeldelser

Résidence Plein Soleil
Avrieux
Résidence Plein Soleil
Avrieux
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Vaskeri
8.6 av 10, Utmerket, 67 anmeldelser
8,6
Utmerket
67 anmeldelser
Prisen er 663 kr
663 kr
inkludert skatter og avgifter
31. okt.–1. nov.

Olydea les Terrasses des Bottières
Saint-Pancrace
Olydea les Terrasses des Bottières
Saint-Pancrace
- Basseng
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Vaskeri
8.6 av 10, Utmerket, 20 anmeldelser
8,6
Utmerket
20 anmeldelser
Om området
denne leiligheten ligger i Modane. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Charmasson skiheis og Arrondaz skiheis verdt et besøk, mens Cascade Saint-Benoît og Vanoise nasjonalpark kan friste med vakre naturomgivelser. Modane underjordiske laboratorium og Maison de la Vanoise er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Modane
Se flere leiligheter i ModaneModane, Auvergne-Rhône-Alpes
Hva som finnes i nærheten
Bardonecchia skiområde35 min kjøring - 21.3 km
Valmeinier skisenter36 min kjøring - 29.5 km- Charmasson skiheis2 min gange - 0.2 km
- Arrondaz skiheis11 min gange - 1.0 km
- Sauze d'Oulx skiområde52 min kjøring - 38.4 km
Transport
- Modane stasjon - 15 min kjøring
- Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 131 min kjøring
Restauranter
- Pulcinella12 min kjøring
- La Grignott'18 min kjøring
- L'Eterlou42 min kjøring
- Il Peppuccio12 min kjøring
- Al'dente19 min kjøring
Ofte stilte spørsmål
Har Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus basseng?
Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus?
Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
Hvor mye koster det å parkere på Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus?
Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.
Hvor ligger Cosy Apartment in the Mountains in Valfrejus?
Denne leiligheten ligger i Modane og 10 minutters gange unna Charmasson skiheis og Arrondaz skiheis. Dessuten ligger Punta Bagna skiheis og Modane underjordiske laboratorium kun 5 kilometer unna.
Anmeldelser
2,6