Hele ferieboligen

Villa 27 Amarja's Mountain Crest

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Villa 27 Amarja's Mountain Crest

Eksteriør
Innvendig
Innvendig
Fasade
Fasade

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 4 173 kr
inkludert skatter og avgifter
24. nov.–25. nov.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Villa 27 Amarja's Mountain Crest

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Villa 27 Amarja's Mountain Crest har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Innendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Bryllupstjenester
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Villa 27 Amarja's Mountain Crest kan skilte med goder i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og flaskevann (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Om området

denne villaen ligger i Mawal. Et par lokale landemerker er Pavana-demningen og Bedse Caves, mens Ajivali Sacred Grove og Pavana River kan friste med vakre naturomgivelser. Se vår reiseguide til Mawal
Se flere villaer i Mawal
Kart
Amarja Hills, Mahagaon Rd, Mawal, MH, 410406

Hva som finnes i nærheten

  • Pawnasjøen
    Pawnasjøen
    8 min kjøring - 3.8 km
  • Pavana River
    6 min kjøring - 2.8 km
  • Pavana-demningen
    8 min kjøring - 3.8 km
  • Shri Satya Sai Pandurang Kshetra
    16 min kjøring - 10.3 km
  • Lohgad fort
    36 min kjøring - 19.9 km

Transport

  • Begdewadi stasjon - 27 min kjøring
  • Pune (PNQ-Lohegaon) - 100 min kjøring

Restauranter

  • Amara
    33 min kjøring
  • food plaza express highway
    30 min kjøring
  • Ripples
    33 min kjøring
  • Pali Village
    25 min kjøring
  • Food Mall
    21 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Villa 27 Amarja's Mountain Crest basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Villa 27 Amarja's Mountain Crest?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 4 173 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Villa 27 Amarja's Mountain Crest den 24. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Villa 27 Amarja's Mountain Crest?

Nei, kun servicedyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Villa 27 Amarja's Mountain Crest?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Villa 27 Amarja's Mountain Crest?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Villa 27 Amarja's Mountain Crest?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Villa 27 Amarja's Mountain Crest?

Denne villaen ligger i Mawal og 5 kilometer unna Pavana River, Pavana-demningen og Pawnasjøen. Visapur Fort ligger 4,8 kilometer unna.