Ada Motel 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Aircondition
  • Kjøkken

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Tremannsrom – basic

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Dobbelt- eller tomannsrom – basic

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Firemannsrom – basic

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger

Familiesuite

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 dobbeltsenger og 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Ada Motel 2 ligger i sentrum i Marmara. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Avşa fergekai og Buyulubag vingård og vinmark verdt et besøk, mens Marmarahavet og Avsa strand kan friste med vakre naturomgivelser. Se vår reiseguide til Marmara
Se flere moteller i Marmara
Kart
2006, 1, Marmara, Balikesir, 10360

Hva som finnes i nærheten

  • Avsa fornøyelsespark
    2 min gange - 0.2 km
  • Avsa strand
    10 min gange - 0.9 km
  • Mavikoy Marina
    4 min kjøring - 4.1 km
  • Yigitler landsby strandpromenade
    4 min kjøring - 4.1 km
  • Altınkum-stranden
    7 min kjøring - 5.2 km

Restauranter

  • Adem Baba'nın Yeri
    2 min gange
  • Express Waffle & Kumpir
    2 min gange
  • Avşa Pazar Yeri
    3 min gange
  • Lakerda Balık Restaurant
    4 min gange
  • Karadeniz Pide & Bursa İskender
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Ada Motel 2

  • Motell i et shoppingområde
  • Ada Motel 2 har alt du trenger. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Ada Motel 2 kan skilte med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Dusj og såpe
    • Tekjøkken, mini-kjøleskap og kokeplate

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Ada Motel 2?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Ada Motel 2?

Ada Motel 2 tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Ada Motel 2?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.30. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Ada Motel 2?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Ada Motel 2?

Dette motellet ligger midt i hjertet av Marmara og få skritt unna Marmarahavet og Avsa fornøyelsespark. Dessuten ligger Avşa fergekai og Avsa strand kun 15 minutter unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Ada Motel 2

10

Suverent

10

Renhold

10

Fasiliteter

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Odamiz cok temizdi,konumu tam merkezde ,plaja ve iskele meydanına iki dakikada yuruyorsunuz,her yere çok yakın.Altında market, karşısında fırın ve asırlık çınar ağacı altında çay bahcesi var.Hareketli bir bölge.Genel olarak memnun kaldik.Gorevli personel Dilek hanima da ilgisinden dolayi teşekkür ederiz.
Bodde her 2 netter i august 2026