Hele leiligheten

Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views

Overnattingsstedets klasse: 4

Bildegalleri av Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views

Baderomsfasiliteter
Utendørsservering
Eksteriør
Rom
Spiseområde

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Treningsrom
  • Uteplass
  • Parkering
  • Grill

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views

  • Leilighet med eksklusiv stil nær South Marco Beach
  • Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views har fasiliteter som terrasse og treningssenter.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Oppvarmet basseng
    • Utendørs tennisbane, selvbetjent parkering (mot betaling) og griller
    • Røykfritt område
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • 2 bad med toalettartikler (inkludert) og hårføner
    • Kjøleskap, oppvaskmaskin og mikrobølgeovn

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Marco Island. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Marco Beach og South Marco Beach. Marco Island Center for the Arts og Marco Golf and Garden er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Marco Island
Se flere leiligheter i Marco Island
Kart
320 Seaview Court, Unit 1205, Marco Island, FL, 34145

Hva som finnes i nærheten

  • Marco Beach
    Marco Beach
    8 min kjøring - 3.3 km
  • South Marco Beach
    South Marco Beach
    9 min kjøring - 3.7 km
  • City of Marco Island Racquet Center
    20 min gange - 1.7 km
  • Mackle Park
    4 min kjøring - 1.8 km
  • Marco Island Historical Museum
    4 min kjøring - 1.8 km

Transport

  • Fort Myers, Florida (RSW-Southwest Florida internasjonale flyplass) - 62 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    4 min kjøring
  • Sushi-Thai
    17 min gange
  • Cafè San Marco
    5 min kjøring
  • Sweet Annie's Ice Cream Parlour
    4 min kjøring
  • Korals Sushi & Cocktail Lobby Bar
    5 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har svømmebasseng. Overnattingsstedet har blant annet et oppvarmet basseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views?

Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling.

Når kan man sjekke inn på Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views?

Innsjekkingen begynner kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Eye-catching Beachfront Condo With Pool and Nice Views?

Denne leiligheten ligger i Marco Island og 2 kilometer unna City of Marco Island Racquet Center, Mackle Park og Marco Island Historical Museum. Dessuten ligger Marco Island Medical Center og Marco Island Farmers Market kun 3 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

10

Suverent