Punta Sal Suites & Bungalows Resort

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

VIP Access

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 10 av 10 rom

Bungalow – deluxe

  • Havutsikt
  • 64 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard

7,0 av 10
Bra
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – junior, 1 kingsize-seng, bassengutsikt

8,8 av 10
Utmerket
(5 anmeldelser)
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Familie-bungalow

8,6 av 10
Utmerket
(4 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 110 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 4 enkeltsenger

Suite – deluxe

  • Havutsikt
  • 75 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite – junior, sjøutsikt

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite – junior, balkong, sjøutsikt

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite – deluxe, balkong, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite – superior, havutsikt

  • Havutsikt
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Suite – superior, balkong, havutsikt

  • Havutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Punta Sal Suites & Bungalows Resort ligger på stranden i Canoas de Punta Sal. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Punta Sal-stranden og Mancora-stranden. Se vår reiseguide til Canoas de Punta Sal
Kart
Carretera Sullana Tumbes Km. 173, Canoas de Punta Sal, Tumbes, 24560

Hva som finnes i nærheten

  • Punta Sal-stranden
    Punta Sal-stranden
    10 min kjøring - 4.6 km
  • Mancora-stranden
    Mancora-stranden
    38 min kjøring - 34.6 km
  • Punta Sal-plassen
    4 min kjøring - 1.9 km
  • Punta Sal firkerbrygge
    4 min kjøring - 2.3 km
  • Las Pocitas-stranden
    38 min kjøring - 34.6 km

Restauranter

  • Frutos Del Mar
    15 min gange
  • Hua - Restaurant
    8 min kjøring
  • La Cevicheria & Bar
    6 min kjøring
  • Willy
    7 min kjøring
  • Mi Yesenia Restaurant Picantería
    3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Punta Sal Suites & Bungalows Resort

  • Hotell med familievennlig profil nær Punta Sal-stranden
  • Fasiliteter som frokostbuffé (inkludert), terrasse og minigolf står på menyen hos Punta Sal Suites & Bungalows Resort. Dette hotellet er det perfekte valget hvis sol står øverst på ønskelisten, og du kan se frem til nærliggende strand, solsenger og fisking. Du kan se frem til refleksologi og dypvevsmassasje på stedets spa. Stedets restaurant, Restaurante Punta Sal, serverer lokale og internasjonale retter og byr på både frokost, lunsj og middag. Benytt deg av treningssenteret og bli med på aktiviteter som terrengsykling, kajakkpadling og sandvolleyball. I tillegg til fasiliteter som hage og lekeplass får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Sykkelutleie, utendørs tennisbane og flyplasstransport (mot betaling)
    • Hotelltjener/pikkolo, biljardbord og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Punta Sal Suites & Bungalows Resort byr på fordeler i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Flatskjerm-TV med kabel-TV
    • Vannkoker, takvifte og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Punta Sal Suites & Bungalows Resort basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Punta Sal Suites & Bungalows Resort?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Punta Sal Suites & Bungalows Resort?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Punta Sal Suites & Bungalows Resort?

Innsjekkingen er fra kl. 15.30 til kl. 11.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Punta Sal Suites & Bungalows Resort?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Punta Sal Suites & Bungalows Resort transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport fra kl. 07.00 til kl. 22.00 (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale USD 50 per person.

Hvor ligger Punta Sal Suites & Bungalows Resort?

Dette hotellet ligger ved stranden i Canoas de Punta Sal og 3 kilometer unna Punta Sal-stranden, Punta Sal-plassen og Punta Sal firkerbrygge. Curo ligger 3,7 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Punta Sal Suites & Bungalows Resort

9,4

Suverent

9,6

Renhold

8,6

Beliggenheten

9,4

Personale og service

9,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 139 av totalt 183 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 30 av totalt 183 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 9 av totalt 183 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 1 av totalt 183 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 4 av totalt 183 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
We enjoy our stay. The Paseo Maritimo was a great experience. We watch wales and dolphins.
Bodde her 4 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excelente estadía y atención. Un lugar recomendado para relajarse.
Bodde her 2 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good breakfast Room nice and clean
Bodde her 3 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The resort was beautiful even while undergoing renovations. The rooms were very spacious and clean. All the staff were extremely friendly, attentive and helpful. Food was delicious no matter what we tried, from breakfast all the way to the romantic dinner. I will not forget all those ocean and sunset views from the beauty of my own balcony and from the beach lounges.
Bodde her 3 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent Place to stay
Bodde her 4 netter i april 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Muy buena disponibilidad del personal, los alimentos muy frescos.
Bodde her 2 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excelente atención
Bodde her 3 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Very nice resort! Felt secluded, not too packed with guests. Stayed on the second floor suite towards the end of the beach. Every room gets their own cabana and hammock by the beach. Food was fantastic! Small issue was a strange odor coming from the shower drain.
Bodde her 6 netter i januar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
punta sal is a beautiful place. the resort itself is gorgeous with a great pool, beautiful beach and the staff are incredibly lovely - especially Christian who was extremely kind to us throughout our stay. The bungalow sat literally on the beach with a bed facing the windows to the beach which was lovely to watch in the morning when waking up. the bed was big & comfortable, and having a fridge was great to keep drinks cold for the hot weather. the only thing we would comment about the bungalow is that it’s quite dated and could do with a paint, and redecoration, to match the rest of the resort. The food and drinks were amazing, especially the penne con salsa de aji de gallina and leche de tigre carretillero. The breakfast had many options so you can have something different everyday. The staff were happy to alter drinks for me so i could enjoy despite allergies, which I am very grateful for. The staff are really attentive and kind, always looking to make your experience better. Something that they could add to make the experience better than it already is, is maybe having some activities to do optionally for free like games at the pool/on the beach, to make it a bit more entertaining for families & young people, for example marco polo in the pool. Also, the wifi was just okay, and could be a bit faster and better. Again, this is just things to improve an already great experience!! we really enjoyed our stay, and hope to come again soon!
Bodde her 3 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent service, great food, incredible beach!
Bodde her 2 netter i mars 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
El hotel es precioso, la playa es maravillosa. La comida fuera de serie, el personal muy amable. Nos ha parecido genial todo
Bodde her 3 netter i november 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Bien

Hotel lindo, cómodo, limpio, buena comida
Bodde her 2 netter i juni 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everything ok nice place for vacation
Bodde her 2 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent
Bodde her 3 netter i januar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Clean room, excellent view, staff friendly, loved the water activities. Will go again!
Bodde her 3 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Had a really good time with this quiet property and really nice staff!
Bodde her 2 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Todo espectacular mi tercera vez volvería a regresar
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Amables y serviciales
Bodde her 3 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
El hotel me pareció muy bonito y el servicio es excelente.
Bodde her 2 netter i oktober 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Todo muy bueno! Como siempre!
Bodde her 3 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold
Fantastic, as usual, the new pool is just great. Loved the new jacuzzi and the fire-pit. The service is 5-stars.
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Yes
Bodde her 4 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Lo que me gusto de este hotel, fue el lugar donde esta situado , la gente que trabaja aqui, y lo bien que mantienen el hotel... voy regresar en julio de este año me encanto el lugar...muy recomendable.
Bodde her 2 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excelente, la pase genial, muy buena la atencion, limpio, seguro, miy recomendable
Bodde her 3 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og personale og service
Just amazing. Never thought it would be so beautiful. The food was incredible. Everyone super friendly and attentive. Would love to come back with the family
Bodde her 4 netter i august 2025