HILL SEASONS RESORT AND SPA

Overnattingssted med 2.5 stjerner

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Forretningstjenester
Den nåværende prisen er 1 084 kr
inkludert skatter og avgifter
3. juli–4. juli

Romalternativer

Luksussuite, fjellutsikt

  • Fjellutsikt
  • 75 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

  • Fjellutsikt
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

HILL SEASONS RESORT AND SPA ligger i Mananthavady. Et par lokale landemerker er Pazhassi Raja gravsted og museum og Pulpally-tempelet, mens Nagarhole nasjonalpark og Padiri skogreservat kan friste med vakre naturomgivelser. Se vår reiseguide til Mananthavady
Se flere resorter i Mananthavady
Kart
Kaattimoola Rd, Mananthavady, KL, 670644

Hva som finnes i nærheten

  • Padiri skogreservat
    Padiri skogreservat
    40 min kjøring - 25.1 km
  • Pazhassi Raja gravsted og museum
    22 min kjøring - 12.6 km
  • Gurukula Botanical Sanctuary
    25 min kjøring - 18.9 km
  • Banasura Sagar Dam
    41 min kjøring - 28.0 km
  • Karlad Lake
    52 min kjøring - 30.5 km

Transport

  • Kannur (CNN-Kannur internasjonale lufthavn) - 122 min kjøring

Restauranter

  • Indian Coffee House
    14 min kjøring
  • Century Restaurant
    13 min kjøring
  • White Fort Hotels
    15 min kjøring
  • Grill'n Co
    13 min kjøring
  • Hotel City
    13 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

HILL SEASONS RESORT AND SPA

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • HILL SEASONS RESORT AND SPA har fasiliteter som spa og restaurant. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Døgnåpen resepsjon, heis og møterom
    • Kaffe/te i fellesområdet
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på HILL SEASONS RESORT AND SPA kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Kaffe og te på fellesområder
  • Restaurant

Opplevelser

  • Spa med full service
  • Utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Gjestetjenester

  • Rengjøring på forespørsel

Forretningstjenester

  • Møterom

Spa med full service

  • Spa åpent daglig

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis (dørbredde: 89 cm)
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)

Mer

  • Røykeområder

Romfasiliteter

Mat og drikke

  • Begrenset romservice

Mer

  • Strykejern/-brett

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har HILL SEASONS RESORT AND SPA basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på HILL SEASONS RESORT AND SPA?

Per 2. jul. 2026 har vi funnet en startpris på 1 084 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på HILL SEASONS RESORT AND SPA den 3. jul. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på HILL SEASONS RESORT AND SPA?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på HILL SEASONS RESORT AND SPA?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på HILL SEASONS RESORT AND SPA?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på HILL SEASONS RESORT AND SPA?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger HILL SEASONS RESORT AND SPA?

Dette resort-hotellet med spa ligger i Mananthavady og 20 kilometer unna Pazhassi Raja gravsted og museum, Varambetta Mosque og Gurukula Botanical Sanctuary. Dessuten ligger Banasura Sagar Dam og Padiri skogreservat 25 kilometer unna.

Anmeldelser

10

Suverent