Residencial Prisma

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

6,4 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Frokost
  • Bar

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Dobbeltrom, 1 dobbeltseng

  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng

Tomannsrom, 2 enkeltsenger

  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Enkeltrom, 1 dobbeltseng

  • Plass til 1 person
  • 1 dobbeltseng

Enkeltrom, 2 enkeltsenger

  • Plass til 1 person
  • 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Residencial Prisma ligger i landlige omgivelser og i nærheten av stranden i Machico. Et par lokale landemerker er Forte de Nossa Senhora do Amparo og Cristo Rei, mens CR7 Museum og Aquaparque Madeira er noen av attraksjonene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Madeira stadion eller Estádio do Marítimo. Se vår reiseguide til Machico
Kart
Sitio Da Bemposta Agua De Pena, Machico, 9200-012

Hva som finnes i nærheten

  • Palmeiras-stranden
    Palmeiras-stranden
    4 min kjøring - 3.8 km
  • Aquaparque Madeira
    4 min kjøring - 4.2 km
  • Forte de Nossa Senhora do Amparo
    5 min kjøring - 3.5 km
  • Machico strand
    6 min kjøring - 3.8 km
  • Igreja Matriz de Machico
    6 min kjøring - 3.8 km

Transport

  • Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo) - 9 min kjøring

Restauranter

  • Maré Alta
    6 min kjøring
  • Bites & Beer By Coral
    7 min kjøring
  • Talhadas
    6 min kjøring
  • Delta Cafe
    5 min kjøring
  • O Galã
    6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Residencial Prisma

  • Hotell på fjellet
  • Du kan se frem til fasiliteter som tilhørende vingård, takterrasse og hage på Residencial Prisma. I tillegg til fasiliteter som renseri-/vaskeritjenester og bar får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og langtidsparkering (inkludert)
    • Kontinental frokost (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og aviser (inkludert)
    • Minibank/banktjenester, bagasjeoppbevaring og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Residencial Prisma byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
  • Privat bad med dusj

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Residencial Prisma?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Residencial Prisma?

Ubetjent parkering og langtidsparkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Residencial Prisma?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Residencial Prisma?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Residencial Prisma transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale EUR 10 per person.

Hvor ligger Residencial Prisma?

Dette hotellet ligger nær flyplassen og 5 kilometer unna Palmeiras-stranden, Forte de Nossa Senhora do Amparo og Igreja Matriz de Machico. Dessuten ligger Aquaparque Madeira og Machico strand kun 5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Residencial Prisma

6,4

5,0

Renhold

7,4

Beliggenheten

6,4

Personale og service

4,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 3 av totalt 23 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 9 av totalt 23 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 4 av totalt 23 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 3 av totalt 23 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 4 av totalt 23 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte ikke: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Great view, but..

Too many mosquitoes, and for too many I mean... too many!! Toilette not working. And 10 euro for 3 minutes of car to the airport. The view is great, and the wine lounge too.
Bodde her 1 natt i oktober 2017
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Do not book this hotel!! The smell is awful. The rain was dripping from the ceiling on the bed. It was cold and freezing. We went to bed with our coats!
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold og overnattingsstedets bygg og tilstand
The room was freezing there wasn't air condition. There was no hot water in the shower. The room wasn't clean.
Bodde her 1 natt i februar 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Fasiliteter
Good place to stay for the price.The view is fantastic.Easy and safe parking for your car.
Bodde her 4 netter i januar 2024
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte ikke: Romkomfort
Point positif : 5 min en voiture de l'aéroport Point négatif : viellot, zéro insonorisation, hôtel mal entretenu
Bodde her 1 natt i mai 2023
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Kommunikasjon

Very horrible!!

I arrived at 11:30pm and the owner appeared wearing an undershirt and a pair of jeans with his belt unbuckled.seemed like he was getting up of bed.I said that I had a reservation and he said that I was not on his sysyem.i wanted to show my reservation on my phone and he didn't want to see it.he didn't give me a receipt. In my room there was no convertor to change the channels on the tv.. To charge my phone I had to keep the lights on all night.if I turn off the lights, I can't charge my phone.. I didnt like the attendance and I will not be going back
Bodde her 1 natt i september 2021
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Personale og service og fasiliteter
Wunderschöne Frühstücksterasse mit Blick auf das Meer und den Flughafen von Funchal. Das Frühstück ist einfach aber gut.
Bodde her 1 natt i oktober 2019
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Personale og service
Likte ikke: Renhold

Hotel für eine Nacht

Wir haben das Hotel aufgrund einer massiven Flugverspätung gebucht und waren nur für eine Nacht in diesem Hotel. Für einen kurzen Zwischenstopp ist dieses Hotel okay, zumal der Preis nicht hoch ist. Möchte man mehrere Tage unterkommen, würde ich mehr Geld für ein besseres Hotel investieren.
Bodde her 1 natt i august 2018
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 7 netter i januar 2024
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Kommunikasjon

Double payement exigée

Bodde her 1 natt i januar 2024
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte ikke: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Bodde her 1 natt i april 2023
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Bodde her 1 natt i januar 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 2 netter i april 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
Bodde her 1 natt i april 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i mars 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Bodde her 2 netter i februar 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold og romkomfort
Bodde her 4 netter i desember 2021
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte ikke: Renhold
Bodde her 1 natt i oktober 2019
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Bodde her 1 natt i juli 2019
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte ikke: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bodde her 1 natt i mai 2019
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Près de l aéroport