Hotel Costa Linda

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar
  • Rengjøring

Romalternativer

Dobbelt- eller tomannsrom, havutsikt

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Sjøutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbelt- eller tomannsrom

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Costa Linda ligger i landlige omgivelser og ved havet i Machico. Et par kulturelle høydepunkter er Hvalmuseum og Hvalmuseet i Madeira, mens Santana tradisjonelle hus og Forte de Nossa Senhora do Amparo er noen av landemerkene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Madeira stadion eller Estádio do Marítimo. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Machico
Kart
Rua Dr. Joao Abel de Freitas, Porto da Cruz, Machico, 9225-050

Hva som finnes i nærheten

  • Ribeiro Frio naturpark
    Ribeiro Frio naturpark
    10 min kjøring - 8.4 km
  • Kartodromo do Faial
    5 min kjøring - 3.8 km
  • Faial-stranden
    6 min kjøring - 4.2 km
  • Madeira temapark
    12 min kjøring - 9.9 km
  • Machico strand
    15 min kjøring - 14.0 km

Transport

  • Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo) - 19 min kjøring

Restauranter

  • O Moinho
    11 min kjøring
  • Serra e Mar
    11 min kjøring
  • Baía do Bago
    2 min gange
  • Espiga
    11 min kjøring
  • Praça Velha
    1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Costa Linda

  • Hotell ved havet
  • Velger du Hotel Costa Linda, kan du dra nytte av fasiliteter som kontinental frokost (inkludert), terrasse og kaffebar/kafé. Stedets restaurant, Praca do Engenho, byr på frokost, brunsj, lunsj, middag og havutsikt. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som lekeplass og bar.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Barnebasseng
    • Flyplasstransport (mot betaling), tur-/billettassistanse og bagasjeoppbevaring
    • Røykfritt område, safe i resepsjonen og minibank/banktjenester
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Costa Linda byr på komfort som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert)
    • LED-TV med Parabol-TV
    • Oppvarming, daglig rengjøring og telefon

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet
  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling)

Mat og drikke

  • Kontinental frokost (inkludert) serveres daglig fra kl. 08.30 til kl. 10.30
  • Bar/lounge
  • Kafé
  • Restaurant
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Restauranter på stedet

  • Praca do Engenho

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Lekeplass

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng
  • Lekeplass
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Minibank
  • Safe i resepsjonen

Gjestetjenester

  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)

Utendørs

  • Terrasse

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heis
  • Rullestolvennlig adgang

Mer

  • 1 bygning
  • 2 etasjer
  • Bygget i 2005
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)

Underholdning

  • LED-TV med satellittkanaler

Mer

  • Oppvarming
  • Safe
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 13.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Hotel Costa Linda basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et barnebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Costa Linda?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Costa Linda?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Hotel Costa Linda?

Innsjekkingen begynner kl. 13.00.

Når må man sjekke ut på Hotel Costa Linda?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.30.

Tilbyr Hotel Costa Linda transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger Hotel Costa Linda?

Dette hotellet ved stranden ligger i Machico, 3,9 kilometer unna Laurisilva på Madeira og 10 kilometer unna Kartodromo do Faial og Faial-stranden. Dessuten ligger Levada do Caniçal og Levada do Caniçal kun 10 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.