Downtown Loulé

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Frokost
  • Rengjøring
  • Kjøkken

Romalternativer

Suite – deluxe, balkong (2)

  • 21 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – deluxe (3)

  • 17 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – deluxe, balkong, byutsikt (4)

  • Byutsikt
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – deluxe, balkong, byutsikt (5)

  • Byutsikt
  • 17 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – deluxe, balkong (6)

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Downtown Loulé ligger i Loulé, med forbindelse til en tog-/t-banestasjon. Vilamoura Marina og Faro Marina er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Vilamoura-stranden og Faro-stranden. Karting Almancil og Aqua Show Park er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Loulé
Se flere bed and breakfast i Loulé
Kart
Av. José da Costa Mealha 2, Segundo direito, Loulé, Faro, 8100-501

Hva som finnes i nærheten

  • Vilamoura Marina
    Vilamoura Marina
    17 min kjøring - 15.4 km
  • São Clemente moderkirke
    2 min gange - 0.2 km
  • Loulé bymarked
    3 min gange - 0.3 km
  • Loule slott
    5 min gange - 0.5 km
  • Loulé sigøynermarked
    10 min gange - 0.9 km

Transport

  • Loulé stasjon - 12 min kjøring
  • Faro (FAO - Faro int.) - 25 min kjøring

Restauranter

  • Natsu
    4 min gange
  • Eat Thai Craft Bar
    3 min gange
  • Bean 17
    1 min gange
  • Casa
    5 min gange
  • Cafe Bar Calcinha
    3 min gange

Om dette overnattingsstedet

Downtown Loulé

  • Bed & Breakfast med eksklusiv stil nær konferansesenteret
  • Downtown Loulé kan friste med blant annet terrasse. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette bed & breakfast-hotellet kan også friste med fordeler som
    • Kontinental frokost (mot betaling), tur-/billettassistanse og bagasjeoppbevaring
    • Minibank/banktjenester, kaffe/te i fellesområdet og TV i lobbyen
    • Røykfritt område, hotelltjener/pikkolo og vanndispenser
  • Romfasiliteter
  • Alle rommene er individuelt innredede og kan skilte med goder i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og lydisolering.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med separat badekar/dusj
    • Garderobeskap, felleskjøkken og servise for barn

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Downtown Loulé ?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Downtown Loulé ?

Downtown Loulé tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Downtown Loulé ?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Sen innsjekking er tilgjengelig fra kl. 21.00 til kl. 08.00 mot et gebyr på EUR 20.

Når må man sjekke ut på Downtown Loulé ?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Downtown Loulé ?

Dette bed & breakfast-hotellet ligger midt i hjertet av Loulé og 5 minutters gange unna Loulé bymarked og Loule slott. Loulé sigøynermarked ligger 0,7 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Downtown Loulé

9,4

Suverent

9,8

Renhold

6,0

Fasiliteter

9,6

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 12 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 5 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 1 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 18 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Hi

Great hotel very close to town centre. Parking is a bit of a struggle.
Bodde her 1 natt i april 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Bien
Bodde her 4 netter i juli 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Fantastiskt mitt i Loule. Fint mottagande av kvinnan i reseptionen. Toppen med både kaffe kylskåp bad Allt toppen !❤️😘
Bodde her 1 natt i februar 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Trevligt rum, modernt och rent. Mycket serviceinriktad personal.
Bodde her 7 netter i juli 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful room in an unusual building. Not the easiest building to find and entrance is a normal street doorway. There is no reception and I had to call a number to ask for guidance. I was told to go to the second floor (no elevator although a stair lift seems to be available). Rooms are situated on the second floor and are beautifully laid out. Small shared kitchen area to make tea and coffee. Very helpful staff.
Bodde her 2 netter i juli 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Der Empfang war sehr freundlich und herzlich. Die Wohnung liegt sehr Zentral trotzdem aber ruhig, leider hatten wir ein Zimmer ohne Fenster zur Straße gebucht, so dass das vorhandene Fenster ins Treppenhaus ging, wo die Leute direkt vorbeiliefen, auch das Lüften des Zimmers wurde dadurch erschwert. Ich würde hier jederzeit wieder buchen, denn die Zimmer sind sehr schön und zweckmäßig eingerichtet , die Betreuung hervorragend, Einkaufsmöglichkeiten und tolle Restaurants zum ausgehen. Die Unterkunft können wir nur empfehlen!
Bodde her 7 netter i juni 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Downtown Loulé is fantastic!

Excellent service and excellent hotel faco
Bodde her 3 netter i juni 2022
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold og personale og service
Likte ikke: Fasiliteter
La proprete. Nous n’avons pas aimé le petit déjeuner, servi en chambre, car nous n’avions ni chaise ni fauteuils et nous avons déjeuné debout. On ne nous a pas demandé nos préférences en matière de boissons chaudes et un café au lait nous a été servi d’office
Bodde her 1 natt i mai 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og personale og service
The owner/manager was very accommodating and could not have been nicer. We’d be glad to stay here again.
Bodde her 3 netter i mai 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Fantastic room

Excellent welcoming host, he explained all the amenities of the room, the room was smelling so good ,amazing clean room with exceptional Mattress and pillow. Over all 5 star 🌟
Bodde her 1 natt i mars 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 4 netter i juli 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i desember 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i september 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i juli 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 4 netter i juni 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i juni 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bodde her 3 netter i april 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bodde her 1 natt i oktober 2021