ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Aircondition
  • Parkering
  • Vaskeri
  • Kjøkken

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Dette hotellet ligger i nærheten av fornøyelsesparker og i nærheten av et badeland i Prospect. Et par kulturelle høydepunkter er KFC Yum Center og Louisville Palace, mens Louisville Zoo og Louisville Slugger Museum er noen av områdets populære attraksjoner. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på IceLand Sports Complex. Du kan også vurdere Hermitage Farm for en skikkelig helaften. Kajakkpadling og båtsport er blant de aktivitetene du kan bli med på her. Du kan dessuten oppleve naturen i området gjennom ridning og sykling. Se vår reiseguide til Prospect
Kart
Prospect, KY

Hva som finnes i nærheten

  • KFC Yum Center
    KFC Yum Center
    13 min kjøring - 21.6 km
  • Kentucky Exposition Center
    Kentucky Exposition Center
    20 min kjøring - 28.5 km
  • Old Brownsboro Crossing Shopping Center
    2 min kjøring - 1.8 km
  • Chamberlain Pointe Shopping Center
    3 min kjøring - 3.1 km
  • Kentucky internasjonale konferansesenter
    14 min kjøring - 22.3 km

Transport

  • Louisville internasjonale flyplass (SDF) - 23 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    20 min gange
  • Big Bad Breakfast
    3 min kjøring
  • Drake's
    3 min kjøring
  • Malone's
    4 min kjøring
  • Roosters
    6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons

  • Hotell nær en dyrehage
  • ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons har fasiliteter som lekeplass og vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Basseng
    • Ladestasjon for elbiler, bøker og røykfritt område
    • Heis
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons kan skilte med komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som internettilgang.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • 2 bad med dusj og hårføner
    • Balkong, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har svømmebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons ?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons ?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons ?

Innsjekkingen begynner kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons ?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons ?

Dette hotellet ligger i Prospect og 2 kilometer unna Chamberlain Pointe Shopping Center, Old Brownsboro Crossing Shopping Center og Norton Brownsboro Hospital. Dessuten ligger Paddock Shops kjøpesenter og Avish Gardens Shopping Center kun 3 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av ADA Unit: The Stop Over at The Purple Martin 2 bed, 2 bath in Norton Commons

10

Suverent

10

Renhold

10

Beliggenheten
Rangering på 10 − Utmerket. 2 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 2 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon, beliggenheten, annonsens korrekthet

Beautiful and quiet

This apartment is comfortable and quiet. It is beautifully appointed. We were happy that there were blackout drapes in the bedrooms. We enjoyed our stay.
Bodde her 3 netter i april 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon, beliggenheten, annonsens korrekthet

Nice Stay

We needed a place to stay for 1.5 weeks. This was a great choice. It was clean, had an excellent location, allowed pets, and was very comfortable. We have 2 electric cars and they had EV chargers on site. We would highly recommend the “Stopover” at the Purple Martin.
Bodde her 16 netter i desember 2024