NEST Baja, Member of Design Hotels

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

VIP Access

Anmeldelser

9,6 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • På privat strand
  • Basseng
  • Spa
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 4 023 kr
inkludert skatter og avgifter
30. okt.–31. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

East Cape Panoramic Two Bdrm Suite

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Sjøutsikt
  • 38 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger

East Cape Panoramic Suite

  • Sjøutsikt
  • 43 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Nest Suite Ocean View with Terrace

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Havutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Nest Master Suite Ocean View with Plunge

  • Sjøutsikt
  • 32 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – design

  • Delvis havutsikt
  • 60 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Private Cottage Two Bedroom with Rooftop

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Nest Suite King Garden with Terrace

  • Hageutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

NEST Baja, Member of Design Hotels ligger på en privat strand i La Fortuna. Hvis aktiviteter står på planen, er Puerto Los Cabos og Puerto Los Cabos golfbane verdt et besøk, mens Cabo Pulmo marinreservat og Wirikuta hage er noen av attraksjonene i området. Snorkling og brettseiling er blant de aktivitetene du kan bli med på her. Du kan dessuten oppleve naturen i området gjennom turer til fots eller med sykkel og ridning. Se vår reiseguide til La Fortuna
Se flere lodger i La Fortuna
Kart
9 Palms, East Cape, La Fortuna, BCS, 23405

Hva som finnes i nærheten

  • Vidasoul-stranden
    Vidasoul-stranden
    12 min kjøring - 8.9 km
  • Cabo Pulmo marinreservat
    Cabo Pulmo marinreservat
    15 min kjøring - 10.4 km
  • Puerto Los Cabos
    Puerto Los Cabos
    43 min kjøring - 37.6 km
  • San Jose del Cabo kunstdistrikt
    San Jose del Cabo kunstdistrikt
    48 min kjøring - 42.2 km
  • Skilpadde-stranden
    22 min kjøring - 14.6 km

Transport

  • San José del Cabo, Baja California Sur (SJD-Los Cabos int.) - 70 min kjøring

Restauranter

  • Lateral La Fortuna
    10 min kjøring
  • Ozzy’s Beach Bar
    10 min kjøring
  • Liebre Matrera
    10 min kjøring
  • Zai Sushi Surf Bar
    10 min kjøring
  • Disco bar y Karaoke que pasa
    12 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

NEST Baja, Member of Design Hotels

  • Hytte med eksklusiv stil ved sjøen
  • Fasiliteter som terrasse, utendørs underholdningsområde og restaurant står på menyen hos NEST Baja, Member of Design Hotels. Skjem bort deg selv i spaet med idrettsmassasje, ayurvedisk behandling og aromaterapi. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng med bassengtelt
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Transport til flyplassen (mot betaling), bryllupstjenester og døgnåpen resepsjon
    • Tur-/billettassistanse, arbeidsområder og flerspråklig personale
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på NEST Baja, Member of Design Hotels kan skilte med komfort i form av romservice (døgnet rundt) og sengetøy av topp kvalitet i tillegg til fordeler som klimaanlegg og badekåper.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Dusj og sjampo
    • Takvifte og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har NEST Baja, Member of Design Hotels basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 07.00 til kl. 20.00.

Hvor mye koster det å bo på NEST Baja, Member of Design Hotels?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 4 023 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på NEST Baja, Member of Design Hotels den 30. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på NEST Baja, Member of Design Hotels?

Ja, hunder og katter er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et depositum på MXN 1350 per opphold og et gebyr på MXN 1500 per kjæledyr, per opphold. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å parkere på NEST Baja, Member of Design Hotels?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på NEST Baja, Member of Design Hotels?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 21.00. Det tilkommer et gebyr ved tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på NEST Baja, Member of Design Hotels?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr NEST Baja, Member of Design Hotels transport til flyplassen?

Ja, det tilbys transport til flyplassen (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale MXN 5900 per kjøretøy.

Hvor ligger NEST Baja, Member of Design Hotels?

Denne lodgen ligger ved stranden i La Fortuna og 10 kilometer unna Vidasoul-stranden, Cabo Pulmo marinreservat og Skilpadde-stranden. Dessuten ligger Puerto Los Cabos og East Cape-stranden 32 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av NEST Baja, Member of Design Hotels

9,6

Suverent

10

Renhold

9,8

Fasiliteter

10

Personale og service

9,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 38 av totalt 46 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 5 av totalt 46 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 2 av totalt 46 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 46 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 1 av totalt 46 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful property, staff is friendly, food is excellent
Walk to the beach
Bodde her 7 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Lovely hotel close to the beach, very peaceful place.
Bodde her 1 natt i juli 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The reviews and photos do not prepare you adequately for this magical spot. The views of the ocean, the peacefulness, stargazing with the sound of the surf. The staff is wonderful. These people clearly love what they do, and it shows. Smiles and kindness not only for the guests but eacothed as well. Can’t wait for a return visit.
Bodde her 7 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Amazing staff & property! Can’t wait to get back to Baja
Bodde her 6 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
El trato del personal supera al hotel, que es bueno tmb.
Bodde her 3 netter i mars 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
This place is pretty remote so you definitely feel away. The sea is gorgeously blue and clear, with a vista right outside our room When we went is was HOT so the little dipping pool on our unit deck was very much appreciated - as was the AC. The staff was very nice and helpful. The food wasn’t super fantastic but we found a great surf shop 2 minutes down the beach called Coyote Cafe with fantastic grilled shrimp and chicken (and a full bar for those wanting a margarita). Oh FYI - and if you don’t plan to use the hotel shuttle to get back/forth from town you’ll need to get a good SUV with 4 wheel drive because much of the roads are unpaved and it’s a crazy ride to/from.
Bodde her 3 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Amazing!
Bodde her 2 netter i november 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Quick in and out

Seeking a quick quiet getaway and this was the perfect location. Nest offered everything we needed to enjoy our stay without leaving the premises. The food and drinks were amazing and the staff were exceptional!
Bodde her 2 netter i juli 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Lovely spot, lovely people! Would go again
Bodde her 2 netter i mars 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Javi and the rest of the staff were fabulous …food was generally pretty good … the facilites are challenged, limited and offered tight spaces.
Bodde her 3 netter i oktober 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Es una excelente opción si quieres ir a explorar playitas despobladas o surfear. El personal es muy amable y la comida es buena.
Bodde her 2 netter i august 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Location exceptional food amazing staff went above and beyond . Fabian server dinner Alondra server Hes concierge Javi supervisor Charlie and David
Beautiful view of the sun rising
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Hidden gem. If you like a relaxing atmosphere this is the place. Restaurant, staff and grounds are the best.
Bodde her 3 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Posto magico
Bodde her 1 natt i august 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
All round magnificent experience
Bodde her 3 netter i desember 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Todo excelente

Todo excelente. El personal increíblemente amable.
Bodde her 1 natt i juni 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Clean and white everywhere
Bodde her 2 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful property. They have the only restaurant in the area, and the prices are expensive, but food was good.
Bodde her 1 natt i februar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Sí muy amables! Volvería sin dida
Bodde her 1 natt i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Amazing! Staff is incredible, food is great. Would def come back.
Bodde her 9 netter i juni 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This was by far the best place we stayed on our entire trip. Great value for the money. Gorgeous views, relaxing, quiet, beautiful rooms. Great spa-like setting. Will definitely return if back in the area.
Bodde her 1 natt i mars 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Absolutely gorgeous and very remote hotel! Little piece of Greek islands in Mexico. Staff is over the top friendly!
Bodde her 2 netter i juli 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful stay if you're looking for something off the beaten path. Food was wonderful, pool area was beautiful, the yoga deck was a wonderful place to read and we had the beach all to ourselves the three days we were there. Surf shop you can walk to for board rentals.
Bodde her 3 netter i august 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Peaceful, views from the resort are stunning. Beach is within walking distance. Rooms are quiet and cool. Immersed in the natural contours of landscape. Pool, amenities outstanding. Food is available late and staff is impeccable. Also, pet friendly:)
Bodde her 5 netter i august 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The White Lodge is am eco lodge in an area of exceptional beauty. Tucked amidst the dunes behind an incredible beach with few tourists and only surfers. The hotel’s architecture is fantastic. Clean elegant lines, outdoor terraces and incredible peace embrace you. I can’t wait to return!
Bodde her 1 natt i mai 2024