HOTEL COLMEIA MONTE REAL

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 880 kr
inkludert skatter og avgifter
16. sep.–17. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Standard Double Room

  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Standard Twin Room

  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – standard

8,0 av 10
Veldig bra
(3 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – standard

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

HOTEL COLMEIA MONTE REAL ligger i Leiria. Ønsker du å se vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Percurso dos Sete Vales Suspensos og Sao Pedro De Muel strand, mens Museum for Bevegelige Bilder og Leiria museum kan friste med kulturelt påfyll. Luís de Camões hage og Saltmuseumkjerne er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Leiria
Kart
Rua da Base Aérea, 94, Leiria, Leiria, 2425-022

Hva som finnes i nærheten

  • Percurso dos Sete Vales Suspensos
    13 min kjøring - 13.2 km
  • Dr. Magalhaes Pessoa stadion
    19 min kjøring - 21.6 km
  • Museum for Bevegelige Bilder
    20 min kjøring - 20.9 km
  • Leiria slott
    20 min kjøring - 21.2 km
  • Leiria katedral
    21 min kjøring - 22.3 km

Transport

  • Leiria stasjon - 19 min kjøring
  • Lisboa (LIS - Humberto Delgado) - 99 min kjøring

Restauranter

  • Café Restaurante S. Cristovão
    8 min kjøring
  • Área de Serviço de Monte Redondo (A17) [S / N]
    9 min kjøring
  • O Farto
    7 min kjøring
  • O Rojão
    13 min kjøring
  • Paparica
    1 min gange

Om dette overnattingsstedet

HOTEL COLMEIA MONTE REAL

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • HOTEL COLMEIA MONTE REAL kan friste med blant annet frokostbuffé (inkludert). Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Sesongbasert utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område og heis
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på HOTEL COLMEIA MONTE REAL kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Bad med badekar eller dusj
    • Garderobeskap og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (inkludert) serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00

Opplevelser

  • Sesongåpent utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Sesongåpent utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Godt opplyst vei til inngangen
  • Heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig adgang til heis
  • Rullestolvennlig lounge
  • Rullestolvennlig registreringsskranke
  • Visuelle alarmer i gangene

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til midnatt
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til midnatt
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort; ingen kontantbetalinger
Overnattingsstedets registreringsnummer: 3261
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. mai til 15. oktober

Ofte stilte spørsmål

Har HOTEL COLMEIA MONTE REAL basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på HOTEL COLMEIA MONTE REAL?

Per 30. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 880 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på HOTEL COLMEIA MONTE REAL den 16. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på HOTEL COLMEIA MONTE REAL?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på HOTEL COLMEIA MONTE REAL?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på HOTEL COLMEIA MONTE REAL?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til midnatt. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på HOTEL COLMEIA MONTE REAL?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger HOTEL COLMEIA MONTE REAL?

Dette hotellet ligger i Leiria og 20 kilometer unna Percurso dos Sete Vales Suspensos, Dr. Magalhaes Pessoa stadion og Museum for Bevegelige Bilder. Dessuten ligger Leiria slott og Luís de Camões hage 20 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.