Leilighetshotell

Bahagia Villa

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Bahagia Villa

Leilighet, 3 soverom | 3 soverom, safe på rommet og skrivebord
Leilighet, 3 soverom | Oppholdsområde | TV
Innvendig
Barneområde
Leilighet, 3 soverom | Eget kjøkken | Kaffetrakter/tekoker, kjøleskap, mikrobølgeovn og oppvaskmaskin

Anmeldelser

5,6 av 10 –

Leilighetshotell

3 soverom1 badPlass til 6 personer93 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Vaskeri
  • Uteplass
Den nåværende prisen er 651 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Bahagia Villa

  • Leilighetshotell nær Kuak molo
  • Velger du Bahagia Villa, kan du dra nytte av fasiliteter som terrasse, hage og lekeplass. I tillegg til fasiliteter som vaskeritjenester og forretningssenter får gjestene tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), hurtiginnsjekking og døgnåpen resepsjon
    • Griller, safe i resepsjonen og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Bahagia Villa kan skilte med komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som safe og romservice.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • TV med kabel-TV
    • Garderobeskap, kjøkken og kjøleskap

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Lekeplass
  • Middagsservise for barn
  • Overnatting for barn inkludert i prisen (se detaljer)

Kjøkken

  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Vannkoker

Bespisning

  • Romservice

Soverom

  • 3 soverom

Bad

  • 1 privat bad
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Sjampo
  • Toalettartikler (inkludert)

Underholdning

  • TV med kabelkanaler

Utendørsområder

  • Grill
  • Hage
  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskeritjenester

Arbeidsområder

  • Forretningssenter
  • Skrivebord

Komfort

  • Air conditioning
  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Daglig rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Safe
  • Safe i resepsjonen

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 16 boenheter
  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til midnatt
Hurtiginnsjekking tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du må sjekke inn et annet sted: [No 68-78 Persiaran Bunga Raya Langkawi Mall Phase II 07000 Kuah]
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 72 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
4 barn kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom de bruker sengene som allerede finnes på rommet
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MYR 3.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Den lokale avgiften som er oppført, kan øke under lokale populære arrangementer, som Langkawi International Maritime & Aerospace (LIMA), Le Tour De Langkawi, Ironman og Oceanman Malaysia. Kontakt overnattingsstedet for mer informasjon

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedet har sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

dette leilighetshotellet ligger i Langkawi. Cenang strand og Tanjung Rhu-stranden kan friste de fleste med vakre omgivelser, men hvis du er i det litt mer aktive hjørnet, kan du legge turen innom Kuak molo. Langkawi vannrike og Sungai Kilim naturpark er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Langkawi
Se flere leilighetshoteller i Langkawi
Kart
Lot 929 Jalan Sungai Menghulu, Langkawi, Kedah, 7000

Hva som finnes i nærheten

  • Eagle Square
    Eagle Square
    9 min kjøring - 6.9 km
  • Langkawi Parade MegaMall
    4 min kjøring - 3.1 km
  • MARDI Langkawi agroteknologiske park
    5 min kjøring - 3.9 km
  • Langkawi vannrike
    6 min kjøring - 4.2 km
  • Nattlig marked
    7 min kjøring - 5.0 km

Transport

  • Langkawi (LGK-Langkawi internasjonale flyplass) - 18 min kjøring

Restauranter

  • Burger Tanjung
    12 min gange
  • Wak Soya
    5 min gange
  • Laparr
    7 min gange
  • Jean paul guiltier
    5 min gange
  • Nektcloderm
    3 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Bahagia Villa basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Bahagia Villa?

Per 28. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 651 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Bahagia Villa den 2. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Bahagia Villa?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Bahagia Villa?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Bahagia Villa?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Bahagia Villa?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Bahagia Villa transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel).

Hvor ligger Bahagia Villa?

Dette leilighetshotellet ligger i Langkawi og 5 kilometer unna Langkawi Parade MegaMall, MARDI Langkawi agroteknologiske park og Risemuseum. Dessuten ligger Langkawi vannrike og Mahsuris grav kun 5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser av Bahagia Villa