Hele ferieboligen

La Fortuna

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av La Fortuna

Innvendig
Eksteriør
Fasade
Villa – deluxe | Oppholdsområde
Villa – deluxe | Eget kjøkken

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Hele ferieboligen

2 soveromPlass til 6 personer

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass
  • Grill
Den nåværende prisen er 1 026 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

La Fortuna

  • Feriebolig nær La Fortuna-fossen
  • La Fortuna ligger i nærheten av El Salto Fortuna-elven og Kalambu Hot Springs og kan by på både terrasse og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
  • Røykfritt område og griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på La Fortuna kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Kjøleskap/fryseboks i full størrelse, mikrobølgeovn og komfyr
    • Hurtigmikser, riskoker og mikser

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i huset: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering

Mat og drikke

  • Brødrister
  • Hurtigmikser
  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap/fryser i full størrelse
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Mikser
  • Rengjøringsprodukter
  • Riskoker
  • Stekeovn
  • Steketakke

Soverom

  • 2 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Regndusjhode

Utendørsområder

  • Hage
  • Helt inngjerdet
  • Kullgrill
  • Piknikområde
  • Terrasse

Kjæledyr

  • Kjæledyr og servicedyr er ikke tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Virtuell resepsjon

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 3 boenheter
  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 20.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en passkopi etter bestilling
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 06.00
Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Verten tar imot gjestene ved ankomst

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kun kontanter
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Om området

denne ferieboligen ligger i La Fortuna. Baldi varme kilder og Los Lagos varme kilder er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter interessante aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre omgivelser, kan du dra til El Salto Fortuna-elven og La Fortuna-fossen. Ikke gå glipp av Kalambu Hot Springs. Se vår reiseguide til La Fortuna
Se flere ferieboliger i La Fortuna
Kart
702, La Fortuna, Alajuela, 21007

Hva som finnes i nærheten

  • La Fortuna park
    La Fortuna park
    4 min kjøring - 2.1 km
  • Tabacon varme kilder
    Tabacon varme kilder
    19 min kjøring - 16.4 km
  • Arenal Adventure World
    3 min gange - 0.3 km
  • El Salto Fortuna-elven
    6 min gange - 0.6 km
  • Costa Rica Chocolate Tour
    5 min kjøring - 1.8 km

Transport

  • La Fortuna (FON-Arenal) - 7 min kjøring

Restauranter

  • Restaurante Fortuneño
    2 min kjøring
  • Chocolate Fusión
    3 min kjøring
  • Lava Lounge Bar & Grill
    2 min kjøring
  • The Open Kitchen
    3 min kjøring
  • Harmony Food Restaurant
    2 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på La Fortuna?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på La Fortuna?

Per 26. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 026 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på La Fortuna den 1. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Når kan man sjekke inn på La Fortuna?

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 20.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på La Fortuna?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger La Fortuna?

Denne ferieboligen ligger i La Fortuna, like ved El Salto Fortuna-elven og 4,3 kilometer unna La Fortuna-fossen. Dessuten ligger Baldi varme kilder og Kalambu Hot Springs 10 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser av La Fortuna