Barrio El Centro

La Ceiba

Barrio El Centro
Barrio El Centro

Bo nær populære severdigheter i Barrio El Centro

Opplevelser


De mest populære hotellene i Barrio El Centro

Gran Hotel Paris

Gran Hotel Paris

3 out of 5
Bo. El Centro, in front of Central Park La Ceiba Atlantida
Prisen er 699 kr per natt fra 30. aug. til 31. aug.
699 kr
30. aug.–31. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i La Ceiba. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
8,4/10 Veldig bra! (271 anmeldelser)
"Habitación limpia, personal muy atento!"

Anmeldelse skrevet 23. aug. 2026

Gran Hotel Paris
Hotel Italia

Hotel Italia

2.5 out of 5
Barrio Potreritos 6 y 7 calle 14 avenida La Ceiba
Prisen er 312 kr per natt fra 30. aug. til 31. aug.
312 kr
30. aug.–31. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til La Ceiba. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og døgnåpen resepsjon. ...
8,2/10 Veldig bra! (106 anmeldelser)
Hotel Italia
"Fint rom, følte det manglet litt møbler for å sette fra seg ting. Helt ok bad."

Anmeldelse skrevet 3. apr. 2016

Hotel Italia
Hotel314

Hotel314

3 out of 5
Avenida 14 de Julio La Ceiba Atlántida Department
Prisen er 566 kr per natt fra 4. sep. til 5. sep.
566 kr
4. sep.–5. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til La Ceiba. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), daglig rengjøring og kabel-TV. Populære ...
5,2/10 (7 anmeldelser)
"Horrible stay away"

Anmeldelse skrevet 9. okt. 2024

Hotel314
Hostal Guacamayos

Hostal Guacamayos

2.5 out of 5
Avenida 14 Julio 7 Calle 2da y 3ra plant La Ceiba Atlantida
Du kan bo i dette gjestehuset under turen til La Ceiba. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og frokost (mot ...
8/10 Veldig bra! (1 anmeldelse)
Ambiente relajado
"Estoy complacida por las atenciones de todos, es un lugar con lo necesario para descansar."

Anmeldelse skrevet 7. okt. 2019

Hostal Guacamayos
Art-Deco Beach Hotel

Art-Deco Beach Hotel

3 out of 5
Avenida San Isidro, 1 Calle La Ceiba Atlantida
Du kan bo på dette hotellet under turen til La Ceiba. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), wi-fi (inkludert) og parkering (inkludert). ...
5,2/10 (9 anmeldelser)
"Buena ubicacion"

Anmeldelse skrevet 4. jan. 2020

Art-Deco Beach Hotel
Hotel Palma Real

Hotel Palma Real

3 out of 5
Km 20 Carretera La Ceiba Jutiapa Atlantida
Prisen er 1 603 kr per natt fra 30. aug. til 31. aug.
1 603 kr
30. aug.–31. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet ved stranden under oppholdet i Jutiapa. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og ...
Hotel Palma Real
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Oppdag områdene i Barrio El Centro

Finn de mest populære områdene i Barrio El Centro for de aktivitetene du liker best.

Colonia El Naranjal

Hvis du ser etter noe spennende å se og gjøre i Colonia El Naranjal og omegn, kan du ta turen til Estadio Municipal Ceibeño Nilmo Edwards og Cuero y Salado dyrelivreservat.

Barrio Independencia

Selv om det ikke er så mange kjente severdigheter i Barrio Independencia, kan du utforske området rundt og se ta turen til for eksempel Cuero y Salado dyrelivreservat og Megaplaza kjøpesenter.

Lotificación Rancho Lima Villas Campestre

Selv om Lotificación Rancho Lima Villas Campestre ikke har så mange velkjente severdigheter, trenger du ikke å reise langt for å få med deg attraksjoner som Estadio Municipal Ceibeño Nilmo Edwards og Cuero y Salado dyrelivreservat.

Barrio La Isla

Barrio La Isla har kanskje ikke så mange spennende severdigheter, men attraksjoner som Estadio Municipal Ceibeño Nilmo Edwards og Cuero y Salado dyrelivreservat ligger bare et lite stykke unna.

Barrio Potreritos

Barrio Potreritos kan kanskje ikke skryte på seg mange kjente severdigheter, men Estadio Municipal Ceibeño Nilmo Edwards og Cuero y Salado dyrelivreservat er to attraksjoner i nærheten som er verdt et besøk.



Barrio El Centro

Velg to eller flere elementer og spar på reisen din: