The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 595 kr
inkludert skatter og avgifter
17. nov.–18. nov.

Romalternativer

Dobbeltrom – deluxe

  • Byutsikt
  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort ligger i Kumbhalgarh. Er du på jakt etter kulturelt påfyll, kan du ta turen til Haldighati Museum, mens Kumbhalgarh Wildlife Sanctuary og Rajsamand-sjøen kan friste med vakre naturomgivelser. Se vår reiseguide til Kumbhalgarh
Kart
Gawar Rd, Kumbhalgarh, Rajasthan, 313325

Hva som finnes i nærheten

  • Kumbhalgarh-fortet
    Kumbhalgarh-fortet
    32 min kjøring - 15.8 km
  • Kumbhalgarh Wildlife Sanctuary
    29 min kjøring - 14.4 km
  • Vedi Temple
    32 min kjøring - 15.8 km

Transport

  • Udaipur (UDR-Maharana Pratap) - 133 min kjøring

Restauranter

  • The Junagarh Safari Resort
    17 min kjøring
  • La Pizzeria
    19 min kjøring
  • Jeeman - The Restaurant
    13 min kjøring
  • Gazebo - Club Mahindra, Kumbhalgarh
    13 min kjøring
  • Roma Lasagna
    12 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort

  • Hotell nær en dyrehage
  • The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Døgnåpen resepsjon, heis og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort kan friste med fordeler i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og flaskevann (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Dusj, hårføner og toalettpapir
    • 25 tommers LED-TV med kabel-TV
    • Takvifte og rengjøring på forespørsel

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 595 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort den 17. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger The Sky Imperial Pavoreal Jungle Resort?

Dette hotellet ligger i Kumbhalgarh, 11,6 kilometer unna Kumbhalgarh Wildlife Sanctuary og 12,6 kilometer unna Vedi Temple. Dessuten ligger Ranakpur Jain tempel og Elefanthøyden 52 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.