Hotel Gayatri Palace

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

2,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Tremannsrom – deluxe

  • 13 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng

Firemannsrom – deluxe

  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 kingsize-senger

Familierom

  • 21 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 enkeltseng og 2 kingsize-senger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Gayatri Palace ligger i Khandwa. Noen lokale interessepunkter er blant annet Omkareshwar Parikrama og Omkareshwar tempel. Se vår reiseguide til Khandwa
Kart
Omkareshwar Main Road, Shiv Kothi, Khandwa, Madhya Pradesh, 450554

Hva som finnes i nærheten

  • Omkareshwar tempel
    8 min kjøring - 5.3 km
  • Omkareshwar Parikrama
    8 min kjøring - 5.3 km

Transport

  • Omkareshwar Road jernbanestasjon - 11 min kjøring

Restauranter

  • Anandam Restaurant
    7 min kjøring
  • Mortakka Dhaba
    9 min kjøring
  • Khandelwal Sweets
    14 min kjøring
  • D'cafe Vacanza
    14 min kjøring
  • Modri Doodh Bhandar and sweets
    14 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Gayatri Palace

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Hotel Gayatri Palace har alt du trenger.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Døgnåpen resepsjon, røykfritt område og bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Gayatri Palace kan skilte med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
  • Bad med dusj og såpe

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Gayatri Palace?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Gayatri Palace?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Hotel Gayatri Palace?

Innsjekkingen er fra kl. 11.00 til kl. 18.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Hotel Gayatri Palace?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Hotel Gayatri Palace?

Dette hotellet ligger i Khandwa, 4,4 kilometer unna Omkareshwar Parikrama og 4,7 kilometer unna Omkareshwar tempel.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Gayatri Palace

2,0

2,0

Renhold

2,0

Personale og service

4,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 1 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

No hot water

The hotel was ok, but there was no hot water and bathroom amenities. Not good experience.
Bodde her 1 natt i juli 2025