Hele leiligheten

Villa a Block Away to the Beach

Overnattingssted med 2.0 stjerner

Bildegalleri av Villa a Block Away to the Beach

Leilighet, 2 soverom | Strand
Leilighet, 2 soverom | Basseng | Utendørsbasseng
Leilighet, 2 soverom | Utendørsservering
Leilighet, 2 soverom | Oppholdsområde
Leilighet, 2 soverom | Hage

Hele leiligheten

2 soverom1 bad

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Villa a Block Away to the Beach

  • Leilighet nær Jacó-stranden
  • Villa a Block Away to the Beach har alt du trenger. Gjestene får tilgang til kablet internett (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Sykler på stedet, røykfritt område og hagemøbler

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Parkering og transport

  • Ekstern parkering er inkludert
  • Gateparkering tilgjengelig
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Soverom

  • 2 soverom

Bad

  • 1 bad

Utendørsområder

  • Utemøbler

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Opplevelser

  • Sykler

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Sykler

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil motta en e-post før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Adgangskode, egen inngang

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar betalingskort; ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Om området

denne leiligheten ligger i Jacó. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Marina Los Sueños og Regnskogseventyr Jaco verdt et besøk, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til Jacó Walk Kjøpesenter og Auto Mercado Herradura. Neo Fauna og Hacienda las Agujas er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Jacó
Se flere leiligheter i Jacó
Kart
Jacó, Puntarenas Province

Hva som finnes i nærheten

  • Neo Fauna
    Neo Fauna
    11 min gange - 1.0 km
  • Jacó-stranden
    Jacó-stranden
    7 min kjøring - 3.2 km
  • Marina Los Sueños
    Marina Los Sueños
    24 min kjøring - 12.3 km
  • Teatro Jacó
    5 min gange - 0.4 km
  • Jacó Walk Kjøpesenter
    17 min gange - 1.5 km

Transport

  • San José (SJO-Juan Santamaría int.) - 103 min kjøring

Restauranter

  • Bar y Restaurante del Best Western Jacó
    9 min gange
  • Rolling Thunder Saloon
    3 min gange
  • The Beer House
    8 min gange
  • Sloppy Tuna
    5 min gange
  • Mary's Diner
    9 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Villa a Block Away to the Beach basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Villa a Block Away to the Beach?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Villa a Block Away to the Beach?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Villa a Block Away to the Beach?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00.

Når må man sjekke ut på Villa a Block Away to the Beach?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Villa a Block Away to the Beach?

Denne leiligheten ligger i Jacó, 0,4 kilometer unna Teatro Jacó og 2,6 kilometer unna Jacó-stranden. Dessuten ligger Neo Fauna og Jacó Walk Kjøpesenter kun 2 kilometer unna.

Anmeldelser av Villa a Block Away to the Beach