Hostel Idanha, Idanha-a-nova

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Vaskeri
  • Kjøkken

Om området

denne hytta ligger i Idanha-a-Nova. Både Tagus internasjonale naturpark og Barroco do Boieco kan friste med vakre naturomgivelser, mens Raiano kultursenter og Center for Contemporary Culture er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til Idanha-a-Nova
Se flere lodger i Idanha-a-Nova
Kart
Idanha a Nova, Castelo Branco

Hva som finnes i nærheten

  • Raiano kultursenter
    5 min gange - 0.5 km
  • Idanha-a-Nova-slottet
    12 min gange - 1.0 km
  • Idanha-a-Velha
    27 min kjøring - 20.3 km
  • Monsanto slott
    47 min kjøring - 33.4 km
  • Branco Castle
    54 min kjøring - 50.3 km

Transport

  • Castelo Branco stasjon - 35 min kjøring
  • Viseu (VSE) - 126 min kjøring

Restauranter

  • Helana
    9 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hostel Idanha, Idanha-a-nova

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Hostel Idanha, Idanha-a-nova har fasiliteter som hage og vaskeritjenester.
  • Noen andre fordeler er blant annet
  • Sykler på stedet og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hostel Idanha, Idanha-a-nova kan skilte med komfort som safe og internettilgang.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med bidé og badekar eller dusj
    • Balkong, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: internett

Opplevelser

  • Sykler

Fasiliteter

  • Vaskerifasiliteter

Utendørs

  • Hage

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Bidé
  • Håndklær (inkludert)
  • Toalettpapir

Underholdning

  • TV

Mat og drikke

  • Kjøkken
  • Kjøleskap
  • Kokekar, servise og kjøkkenredskaper
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn

Mer

  • Safe
  • Strykejern/-brett
  • Vaskemaskin

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 15.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 154820
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hostel Idanha, Idanha-a-nova?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Hostel Idanha, Idanha-a-nova?

Innsjekkingen begynner kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på Hostel Idanha, Idanha-a-nova?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Hostel Idanha, Idanha-a-nova?

Denne lodgen ligger i Idanha-a-Nova og 15 minutters gange unna Raiano kultursenter og Idanha-a-Nova-slottet. Dessuten ligger Barroco do Boieco og Marechal Carmona-demningen kun 10 kilometer unna.