Red Room, Wine Route

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Frokost
  • Kjøkken
Den nåværende prisen er 985 kr
inkludert skatter og avgifter
22. sep.–23. sep.

Om området

dette bed & breakfast-hotellet ligger i Herrlisheim-pres-Colmar. Et par lokale landemerker er Lille Venezia og Kuentz-Bas, mens Carrousel 1900 og Marsmarken er noen av attraksjonene i området. Maison Thomas og Okidok er også verdt et besøk. Utforsk området gjennom aktiviteter som fotturer, sykling og fjellklatring. Se vår reiseguide til Herrlisheim-pres-Colmar
Se flere bed and breakfast i Herrlisheim-pres-Colmar
Kart
Herrlisheim-près-Colmar

Hva som finnes i nærheten

  • Ballons des Vosges naturpark
    Ballons des Vosges naturpark
    19 min gange - 1.6 km
  • Marsmarken
    Marsmarken
    12 min kjøring - 9.3 km
  • Lille Venezia
    Lille Venezia
    13 min kjøring - 11.8 km
  • Colmar julemarked
    Colmar julemarked
    13 min kjøring - 10.0 km
  • Colmar Expo
    Colmar Expo
    15 min kjøring - 18.5 km

Transport

  • Herrlisheim-près-Colmar stasjon - 4 min gange
  • Mulhouse (MLH-EuroAirport) - 33 min kjøring

Restauranter

  • La Terrasse Du Marché
    11 min kjøring
  • Version Originale 68
    11 min kjøring
  • Bord’eau
    10 min kjøring
  • McDonald's
    11 min kjøring
  • La Krutenau
    10 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Red Room, Wine Route

  • Bed & Breakfast nær Colmar julemarked
  • Red Room, Wine Route kan friste med blant annet hage. Det tilbys wi-fi på rommet.
  • Dette bed & breakfast-hotellet kan også friste med fordeler som
  • Frokost (mot betaling) og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Red Room, Wine Route kan skilte med fasiliteter som wi-fi.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og hårføner
    • Kjøkken, kjøleskap og oppvaskmaskin

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi

Mat og drikke

  • Frokost er tilgjengelig mot betaling

Utendørs

  • Hage

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner

Mat og drikke

  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøkken
  • Kjøleskap
  • Kokekar, servise og kjøkkenredskaper
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Vannkoker

Mer

  • Oppvarming

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 18.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: karbonmonoksidalarm, røykvarsler og førstehjelpsskrin
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 1000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Red Room, Wine Route?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Red Room, Wine Route?

Per 24. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 985 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Red Room, Wine Route den 22. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Når kan man sjekke inn på Red Room, Wine Route?

Innsjekkingen begynner kl. 18.00.

Når må man sjekke ut på Red Room, Wine Route?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Red Room, Wine Route?

Dette bed & breakfast-hotellet ligger i Herrlisheim-pres-Colmar, 1,8 kilometer unna Ballons des Vosges naturpark og 5 kilometer unna Ginglinger-Fix vingård og André Hartmann. Dessuten ligger Joseph Cattin vingård og Wolfberger vingård kun 5 kilometer unna. Herrlisheim-près-Colmar stasjon ligger bare 4 minutters gange unna.