Hele ferieboligen

Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering

Om området

denne villaen ligger i Haines City. LEGOLAND® Florida er en populær attraksjon i området, og hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, er ChampionsGate Golf Club og Reunion Resort Golf Course verdt et besøk. Indigo's Family Fun Center og Indigo's Billiards, Bowling & Games er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Haines City
Se flere villaer i Haines City
Kart
Haines City, FL

Hva som finnes i nærheten

  • Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    27 min kjøring - 36.8 km
  • Disney Springs™
    Disney Springs™
    27 min kjøring - 40.3 km
  • Universal Studios Florida™
    Universal Studios Florida™
    38 min kjøring - 56.5 km
  • Southern Dunes Golf and Country Club
    8 min gange - 0.7 km
  • Ember Dog Park
    4 min kjøring - 2.7 km

Transport

  • Winter Haven Station - 21 min kjøring
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 34 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    18 min gange
  • Taco Bell
    16 min gange
  • Zaxby's Chicken Fingers & Buffalo Wings
    3 min kjøring
  • Sonny's BBQ
    3 min kjøring
  • Burger King
    16 min gange

Om dette overnattingsstedet

Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home kan friste med blant annet spillrom.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Basseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har svømmebasseng.

Hvor mye koster det å parkere på Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Robert's Classy Southern Dunes Holiday Home?

Denne villaen ligger i Haines City, 0,8 kilometer unna Southern Dunes Golf and Country Club og 10 kilometer unna Ember Dog Park og Lake Henry. Dessuten ligger Lake Hamilton og Heart of Florida Regional Medical Center kun 10 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.