ETO Park Hotel Business & Stadium ligger i Győr, med forbindelse til et kjøpesenter. Du kan se om ETO Park har noe spennende på plakaten, og hvis du har tid, bør du få med deg den populære attraksjonen Zoo Gyor. Båtturer er blant de aktivitetene du kan bli med på her. Du kan dessuten oppleve naturen i området gjennom ziplining. Se vår reiseguide til Győr
Nagy Sándor József utca 31, Gyor, 9027
Hva som finnes i nærheten
ETO Park
2 min gange - 0.2 km
Kong Matthias plass
6 min gange - 0.6 km
Zoo Gyor
10 min gange - 0.8 km
Gyor skøytebane
10 min gange - 0.9 km
Audi Arena
16 min gange - 1.4 km
Transport
Gyor-Gyárváros jernbanestasjon - 17 min gange
Budapest (BUD - Ferenc Liszt int.) - 108 min kjøring
Restauranter
Gelato E Caffe
3 min kjøring
Vapiano
3 min kjøring
Nespresso Boutique
3 min kjøring
Liu's Cooking Wok&Grill
16 min gange
Az ebédlő
16 min gange
Om dette overnattingsstedet
ETO Park Hotel Business & Stadium
Hotell med luksuriøs stil nær ETO Park
ETO Park Hotel Business & Stadium ligger i nærheten av Gyor skøytebane og Zoo Gyor og kan by på terrasse, bibliotek og renseri-/vaskeritjenester. Skjem bort deg selv med massasje på stedets spa. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som bar og treningssenter.
Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
Selvbetjent parkering (inkludert) og langtidsparkering (inkludert)
Frokostbuffé (mot betaling), parkering for bobil, buss og lastebil og flyplasstransport (mot betaling)
Hurtigutsjekking, hurtiginnsjekking og bryllupstjenester
Romfasiliteter
Alle de 103 rommene byr på komfort i form av safe med plass til bærbar PC og arbeidsområder for bærbar PC samt fordeler som klimaanlegg og badekåper.
Er det tillatt med kjæledyr på ETO Park Hotel Business & Stadium?
Ja, dette overnattingsstedet tillater hunder og katter (maksimalt 1) med en vekt på opptil 6 kg per dyr. Du må betale et gebyr på HUF 10000 per kjæledyr, per natt. Ingen betaling for servicedyr.
Hvor mye koster det å bo på ETO Park Hotel Business & Stadium?
Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 996 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på ETO Park Hotel Business & Stadium den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.
Hvor mye koster det å parkere på ETO Park Hotel Business & Stadium?
Ubetjent parkering og langtidsparkering er inkludert på dette overnattingsstedet.
Når kan man sjekke inn på ETO Park Hotel Business & Stadium?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst. Det tilkommer et gebyr ved tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet).
Når må man sjekke ut på ETO Park Hotel Business & Stadium?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).
Tilbyr ETO Park Hotel Business & Stadium transport til flyplassen?
Ja, det tilbys flyplasstransport.
Hvor ligger ETO Park Hotel Business & Stadium?
Dette hotellet i luksuriøs stil ligger nær flyplassen og 10 minutters gange unna ETO Park og Gyor skøytebane. Dessuten ligger Zoo Gyor og Zichy-palasset kun 3 kilometer unna. Gyor-Gyárváros jernbanestasjon ligger 17 minutters gange unna.
Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?
Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.
Anmeldelser
Anmeldelser av ETO Park Hotel Business & Stadium
8,8
Utmerket
Alle anmeldelser som vises er basert på ekte gjesteopplevelser. Kun reisende som har bestilt et opphold med oss, kan sende inn en anmeldelse. Vi verifiserer anmeldelser i henhold til retningslinjene våre og publiserer alle anmeldelser, både positive og negative.Mer informasjonÅpnes i et nytt vindu
8,6
Renhold
7,4
Beliggenheten
9,0
Personale og service
8,6
Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 88 av totalt 177 anmeldelser.
10 – Utmerket
88
Rangering på 8 − Bra. 70 av totalt 177 anmeldelser.
8 – Bra
70
Rangering på 6 − Grei. 11 av totalt 177 anmeldelser.
6 – Grei
11
Rangering på 4 − Dårlig. 6 av totalt 177 anmeldelser.
4 – Dårlig
6
Rangering på 2 − Forferdelig. 2 av totalt 177 anmeldelser.
2 – Forferdelig
2
Anmeldelser
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
michael
26. sep. 2026
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Ruhige Lage, tolles Frühstück, freundliches und hilfsbereites Personal
Bodde her 6 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Thomas
5. juli 2026
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nice restaurant and staff
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Radim
6. juli 2026
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
easy parking, spacious room
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Zsuzsanna
22. juli 2025
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nice hotel, great breakfast, only thing i was missing a pool
Bodde her 4 netter i juli 2025
Verifisert anmeldelse
6/10 – Greit
Zsuzsanna
8. nov. 2025
Likte: Renhold og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nice hotel .. water was warm not hotel .. nice view
Bodde her 3 netter i november 2025
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
Kristian
20. juni 2026
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Mooi uitzicht
Wel jammer dat het extra kost
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
muhittin
23. aug. 2024
Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Güvenli ve Konforlu konaklama
Bodde her 1 natt i august 2024
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
James
15. nov. 2025
Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Perfect room spotless
Bodde her 1 natt i november 2025
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Radim
13. jan. 2026
Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
clean spacious room
Bodde her 1 natt i januar 2026
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
Helmut
24. apr. 2024
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Hotel ist gut gelegen. Gutes und reichhaltiges Frühstück. Saubere und geräumige Zimmer.
Bodde her 1 natt i april 2024
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Radim
16. des. 2025
Likte: Renhold og personale og service
spacious room
Bodde her 1 natt i desember 2025
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
paul
16. aug. 2025
Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bra boende och mat
Rent och snyggt . Bra duschar och sköna sängar . Åt på restaurangen Gulaschsoppa och wienerschnitzel båda smakade utmärkt.
Bodde her 1 natt i august 2025
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Verifisert reisende
28. aug. 2025
Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Alles ok
Check-In war einfach und schnell, das Zimmer war sauber und der Ausblick ("Stadium View") war auch wie gebucht.
Das Frühstück würde ich als solide einstufen.
Bodde her 1 natt i august 2025
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Radim
11. nov. 2025
Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Amenities
Bodde her 2 netter i november 2025
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Andrew
8. apr. 2026
Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
.
Bodde her 1 natt i april 2026
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
Jeroen
15. mars 2026
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Ja
Bodde her 1 natt i mars 2026
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
HENRIETTE
7. okt. 2025
Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Kæledyrsvenligt
Bodde her 3 netter i oktober 2025
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
Jesus
30. sep. 2023
Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great service and cleaning
Bodde her 2 netter i september 2023
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Verifisert reisende
21. okt. 2024
Likte: Renhold, personale og service og romkomfort
Gutes Hotel
Alles in allem sehr gut.Ist eben weiter weg vom Zentrum.Personal war sehr freundlich und hilfsbereit.
Bodde her 1 natt i oktober 2024
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
Oladipo
12. apr. 2024
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everything went well except lack of air conditioning system.
Bodde her 2 netter i april 2024
Verifisert anmeldelse
4/10 – Dårlig
Bora
6. nov. 2023
Likte: Fasiliteter
Likte ikke: Renhold
Very old and collapsed bed. it was a very uncomfortable sleep. Had a very bad back pain next morning.
Morever the dead flies in the room and dirt hangers were disgusting. shower drain was blocked and water was only leaking through. good breakfast.
Bodde her 1 natt i november 2023
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
Jørn
9. feb. 2024
Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Enkel tilgang
Flott hotell med alle fasiliteter og enkel tillkomst
Bodde her 1 natt i februar 2024
Verifisert anmeldelse
8/10 – Bra
Ole Gunnar
14. aug. 2022
Likte: Personale og service
Likte ikke: Renhold
Good parking
We booked hotel accommodation late and there were many like us, but the lady at reception was very helpful and brought an extra bed in one of our rooms. Regrettable that the air conditioning did not work. Very good breakfast.
Bodde her 1 natt i august 2022
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
László
22. mars 2026
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nem volt rá szükség
Bodde her 1 natt i mars 2026
Verifisert anmeldelse
10/10 – Utmerket
Juraj
15. mars 2026
Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Bizonyára igen, így márciusban inkább a fűtés jellemző, de a szoba hőmérséklete megfelelő volt.