OYO Townhouse 184 Sector 57

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Restaurant
  • Aircondition
  • Rengjøring

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

OYO Townhouse 184 Sector 57 ligger i bydelen Sector 57 i Gurugram. Både Aravali Biodiversity Park og Sultanpur nasjonalpark kan friste med vakre naturomgivelser, mens Appu Ghar og Camp Garuda er noen av attraksjonene i området. ISKATE og Fun 'n' Food Village er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Gurugram
Kart
1591 1591 PSector 57 Gurugram, n, Gurugram, Haryana, 122001

Hva som finnes i nærheten

  • DLF Cyber City
    DLF Cyber City
    24 min kjøring - 10.7 km
  • Tau Devilal Biodiversity Park
    11 min gange - 1.0 km
  • Golf Course Road
    6 min kjøring - 1.8 km
  • Medanta
    17 min kjøring - 5.8 km
  • Ambience kjøpesenter
    27 min kjøring - 12.4 km

Transport

  • Sector 55–56 stasjon - 4 min kjøring
  • Gurgaon stasjon - 12 min kjøring
  • Indira Gandhi internasjonale flyplass (DEL) - 44 min kjøring

Restauranter

  • Chai Churi
    20 min gange
  • Om sweets
    2 min kjøring
  • Harish Bakery
    2 min kjøring
  • HongKong Bazar
    17 min gange
  • Pizza Hut
    2 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

OYO Townhouse 184 Sector 57

  • Hotell i Sector 57
  • OYO Townhouse 184 Sector 57 har alt du trenger. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
  • Tur-/billettassistanse og bryllupstjenester
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på OYO Townhouse 184 Sector 57 kan friste med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Privat bad med dusj
    • Brødrister, kabel-TV og kaffetrakter/tekoker

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Når kan man sjekke inn på OYO Townhouse 184 Sector 57?

Innsjekkingen begynner kl. 12.00.

Når må man sjekke ut på OYO Townhouse 184 Sector 57?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger OYO Townhouse 184 Sector 57?

Dette hotellet ligger i Sector 57, 1,4 kilometer unna Artemis Hospital Gurgaon og 5 kilometer unna Golf Course Road og Genpact. Dessuten ligger One Horizon Center og MGF Metropolitan kjøpesenter kun 5 kilometer unna. Sector 54 Chowk stasjon ligger 26 minutters gange unna.