Hele ferieboligen

Provencal Escape With Pool

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering

Om området

Provencal Escape With Pool ligger i landlige omgivelser i Gordes. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Luberon regionalpark og Luberon. Nestor le Castor og Fondation Blachère er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Gordes
Se flere ferieboliger i Gordes
Kart
Gordes, Provence-Alpes-Côte d'Azur

Hva som finnes i nærheten

  • Luberon regionalpark
    Luberon regionalpark
    1 min gange - 0.0 km
  • Senanque klosterkirke
    Senanque klosterkirke
    15 min kjøring - 7.6 km
  • Château de Gordes
    8 min kjøring - 4.5 km
  • Village des Bories
    18 min kjøring - 8.4 km
  • Parc Spirou-fornøyelsespark
    50 min kjøring - 51.0 km

Transport

  • Cavaillon stasjon - 29 min kjøring
  • Avignon (AVN-Caumont) - 38 min kjøring

Restauranter

  • Cafe de l'ocrier
    11 min kjøring
  • La Bastide de Pierres
    4 min kjøring
  • Le Goultois
    9 min kjøring
  • Le Bar De La Bastide
    5 min kjøring
  • Le Renaissance
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Provencal Escape With Pool

  • Feriebolig nær Luberon regionalpark
  • Provencal Escape With Pool har alt du trenger.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Provencal Escape With Pool basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Provencal Escape With Pool?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Provencal Escape With Pool?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Provencal Escape With Pool?

Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 19.00.

Når må man sjekke ut på Provencal Escape With Pool?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Provencal Escape With Pool?

Feriebolig ligger i landlige omgivelser og 3 kilometer unna Luberon regionalpark, Caves du Palais Saint Firmin og Château de Gordes. Dessuten ligger Village des Bories og Moulin des Bouillons kun 10 kilometer unna.