Sunset Beach Holiday Park

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Vaskeri
  • Kjøkken

Romalternativer

Studio – standard, ikke-røyk, balkong (Motel Room)

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Sunset Beach Holiday Park ligger på stranden i bydelen Sunset Beach i Geraldton. Et par lokale landemerker er Old Geraldton Gaol Craft Centre and Museum og HMAS Sydney II Memorial, mens Geraldton Beach (strand) og Town Beach kan friste med vakre naturomgivelser. Med vannaktiviteter som brettseiling og surfing er det mye å finne på i nærheten. Se vår reiseguide til Geraldton
Se flere ferieparker i Geraldton
Kart
Bosley Street, Sunset Beach, WA, 6530

Hva som finnes i nærheten

  • HMAS Sydney II Memorial
    HMAS Sydney II Memorial
    9 min kjøring - 7.6 km
  • Cathedral of St Francis Xavier Church
    Cathedral of St Francis Xavier Church
    11 min kjøring - 8.4 km
  • Old Geraldton Gaol Craft Centre and Museum
    9 min kjøring - 7.0 km
  • Geraldton Beach (strand)
    11 min kjøring - 8.4 km
  • Geraldton Visitor Centre
    11 min kjøring - 8.4 km

Transport

  • Walkaway Station - 27 min kjøring
  • Geraldton, Western Australia (GET) - 19 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    6 min kjøring
  • McDonald's
    9 min kjøring
  • Quiet Life Specialty Coffee
    10 min kjøring
  • Pizza Hut
    9 min kjøring
  • New Skeetas
    9 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Sunset Beach Holiday Park

  • Feriepark i Sunset Beach
  • Sunset Beach Holiday Park kan friste med blant annet vaskeritjenester. Denne ferieparken kan friste med nærliggende strand, brettseiling og fisking, og er det perfekte stedet hvis du er på jakt etter sol og varme. Gjestene får tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Hurtigutsjekking, røykfritt område og gassgriller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Sunset Beach Holiday Park kan skilte med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Tekjøkken med mini-kjøleskap, mikrobølgeovn og brødrister
    • Garderobeskap, vannkoker og oppvarming

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Opplevelser

  • Brettseiling
  • Fiske
  • Utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Vaskerifasiliteter

Utendørs

  • Grill
  • På stranden

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Bad

  • Håndklær (inkludert)
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettpapir

Underholdning

  • Flatskjerm-TV

Mat og drikke

  • Brødrister
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Mikrobølgeovn
  • Minikjøleskap
  • Tekjøkken
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Oppvarming

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 16.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Fra mandag til fredag er resepsjonen åpen fra kl. 09.00 til kl. 17.00, og fra lørdag til søndag er den åpen fra kl. 09.30 til kl. 16.00
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 10.00
Kredittkortet som ble brukt til å bestille oppholdet, må fremvises av kortinnehaveren ved innsjekking sammen med legitimasjon med bilde, og eventuelle andre løsninger må avtales med overnattingsstedet før ankomst
Hvis du har spørsmål, kan du kontakte overnattingsstedet ved hjelp av kontaktinformasjonen på bestillingsbekreftelsen.
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn har ikke adgang til dette overnattingsstedet

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et kredittkort kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Sunset Beach Holiday Park basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Sunset Beach Holiday Park?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Sunset Beach Holiday Park?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Sunset Beach Holiday Park?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 16.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Sunset Beach Holiday Park?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Sunset Beach Holiday Park?

Denne ferieparken ligger ved stranden i Sunset Beach og 10 kilometer unna Old Geraldton Gaol Craft Centre and Museum, Geraldton Beach (strand) og Town Beach. Dessuten ligger Pages Beach og Geraldton Fisherman’s Wharf kun 10 kilometer unna.