Hele ferieboligen

Papa Bears Magnificent View

Overnattingssted med 2.0 stjerner

Bildegalleri av Papa Bears Magnificent View

Hus, flere senger (Papa Bears Magnificent View) | Oppholdsområde
Hus, flere senger (Papa Bears Magnificent View) | Oppholdsområde
Hus, flere senger (Papa Bears Magnificent View) | 8 soverom
Hus, flere senger (Papa Bears Magnificent View) | Oppholdsområde
Hus, flere senger (Papa Bears Magnificent View) | Eksteriør

Hele ferieboligen

8 soverom8 badPlass til 20 personer407 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Papa Bears Magnificent View

  • Feriebolig nær Ripleys Aquarium of the Smokies
  • Papa Bears Magnificent View ligger i nærheten av Anakeesta og har mye å by på.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Basseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Basseng

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Soverom

  • 8 soverom

Bad

  • 8 bad

Oppholdsområder

  • Stue

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 16.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

denne ferieboligen ligger i Gatlinburg. Et par kulturelle høydepunkter er Dolly Parton's Stampede Dinner Attraction and Titanic-museet, og Ober Mountain og Wilderness at the Smokies kan friste med morsomme aktiviteter. Du kan se om det skjer noe kult på The Ripken Experience - Pigeon Forge, og hvis du har tid, bør du også få med deg Anakeesta, en svært populær attraksjon. Se vår reiseguide til Gatlinburg
Se flere ferieboliger i Gatlinburg
Kart
1152 Villa Overlook Way, Gatlinburg, TN, 37738

Hva som finnes i nærheten

  • Wild Bear Falls Indoor Water Park
    Wild Bear Falls Indoor Water Park
    9 min kjøring - 8.0 km
  • Anakeesta
    Anakeesta
    9 min kjøring - 7.7 km
  • Chapel at Honeymoon Hills
    4 min kjøring - 2.7 km
  • Morning Mist Village
    6 min kjøring - 3.8 km
  • Traffic Light #2A
    6 min kjøring - 5.0 km

Transport

  • Alcoa - Knoxville flyplass (TYS) - 74 min kjøring

Restauranter

  • Southern Comfort - Westgate Resort
    11 min kjøring
  • McDonald's
    8 min kjøring
  • Chesapeake's Seafood And Raw Bar
    9 min kjøring
  • Three Jimmy's Good Time Eatery
    8 min kjøring
  • Flapjack's Pancake Cabin
    9 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Papa Bears Magnificent View basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har svømmebasseng.

Hvor mye koster det å parkere på Papa Bears Magnificent View?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Papa Bears Magnificent View?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Papa Bears Magnificent View?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Papa Bears Magnificent View?

Denne ferieboligen ligger i Gatlinburg, 3,8 kilometer unna Chapel at Honeymoon Hills og 4,3 kilometer unna Cupids Chapel of Love. Dessuten ligger Anakeesta og Ripleys Aquarium of the Smokies kun 10 kilometer unna.

Anmeldelser av Papa Bears Magnificent View